Brothers In Arms: Earned In Blood

  11:27aktualizováno  30. října 2005 1:14
Brothers In Arms: Earned In Blood

Standard, který udala akce Brothers In Arms Road to Hill 30 v oblastech autenticity, příběhu a vojenské týmové akce, bude pokračovat a v podstatě bude i rozvíjen novým dílem pod názvem Brothers In Arms Earned In Blood. Hráč si prožije část 2. světové války jako seržant Joe Hartsock a povede svůj tým za jediným cílem: osvobodit celou Normandii. A jak přiblížit to, co tahle hra nabídne? Vezměte si všechno, co bylo v předchozím díle a přidejte nová herní prostředí, nové zbraně, nová vozidla, vylepšenou AI a další. K dispozici bude i nový kooperativní mód, spolu s vylepšenou podporou pro multiplayer obecně. Podporovány budou i modifikace pro PC verzi. Podle autorů přenese Brothers In Arms Earned In Blood autentické válečné akce na zcela novou úroveň.
Hra bude k dispozici koncem října v anglické verzi, následně v co nejkratší možné době bude vydán patch, který hru lokalizuje pomocí českých titulků. Distribuován bude stejným systémem jako ostatní cz patce a to zdarma zákazníkům vlastnícím námi vydanou originální kopii hry.

19.10.2005 - Byl vydán patch číslo 1.02, jenž opravuje problémy ve spectator módu, problém se stabilitou nebo problémy se zvukem. Kompletní seznam naleznete (v angličtině) zde. Co je podstatné pro vás, zájemce o českou verzi? Čeština, která by měla být k dispozici koncem října/začátkem listopadu, je již upravena pro tuto verzi patche, takže si ho bez problémů nainstalujte.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Hru v české verzi je možno zakoupit na Bontonlandu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz