Thief - The Dark Project

  8:30aktualizováno  27. ledna 2002 1:25
čeština do hry

Jelikož mě tato hra velice zaujala, rozhodl jsem se, že bych se ji mohl pokusit přeložit. Mé znalosti z angličtiny jsou však více než nedokonalé a translátor, který jsem používal, byl také celkem neschopný. Berte toto, prosím, na vědomí a omluvte případné nedostatky, kterých je tam asi dost. Jestli umíte dobře anglicky, bude možná lepší hrát hru v původním jazyce, ale pokud jste takový zoufalci jako já, nejspíš tento překlad uvítáte a ty chyby odpustíte.

Návod k instalaci:
Po nainstalování hry se v nainstalovaném adresáři objeví soubory: -STRINGS.* -již si přesně nepamatuji příponu, ale soubor s tímto názvem je tam jen jeden
-INTERFACE.*
-BOOKS.*
Tyto soubory jsou ve skutečnosti soubory *.ZIP, jen s přepsanou příponou. Nejvhodnější k aplikaci češtiny je WINDOWS COMMANDER u kterého si v jednom okně otevřete adresář s rozbalenými soubory z tohoto archivu s češtinou a ve druhém okně budete mít otevřený původní soubor z nainstalovaného adresáře (pozor: jen otevřený, nikoliv rozbalený!...právě proto je nejvhodnější NORTON COMMANDER, neboť dokáže prohlížet obsah *.ZIP souborů, aniž byste jej museli dekomprimovat). Když budete mít okna takto nastavená, překopírujete rozbalené soubory do otevřeného archivu originálního souboru a tak nahradíte soubory s angličtinou soubory přeloženými. A je to! Kdo je z tohoto návodu jelen gratuluju mu, protože mohl dopadnout ještě hůř! Ale přesto doufám, že se vám ústěšně povede tato čeština nainstalovat! Kdybyste měli nějaké potíže, můžete mi napsat na dole uvedenou emailovou adresu.
Chápu že je to fakt děsně složitě vysvětlený, ale na to já jsem expert!....sorry!
Taky se můžete pokusit tu češtinu naisnatloavt takto:
Po nainstalování hry, vytvořte v nainstalovanem adresáři podadresáře pojmenované Books, string... (prostě adresáře nazvané jako soubory do kterých se má čeština aplikovat)...a do těchto adresářů nakopírujte soubory z archivu s češtinou.
Snad vam toto vysvetleni bude stacit.
Gonzáles

A zde je slíbený archív s češtinou do Thief - The Dark Project CZ (75 kB)

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Mercedes 8x4 41t Eur6 +HR
Mercedes 8x4 41t Eur6 +HR

r.v. 2013, naj. 127 000 km, diesel
3 507 790 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz