Shattered Steel

  12:00aktualizováno  14. října 1:41
Stejně, jako v případě Unrealu jsem upravil i češtinu do téhle hry. Pokud byste tedy chtěli mít ve své hře poslední upravenou verzi češtiny, skočte do tohoto článku a můžete si stáhnout verzi 1.01 CZ.

Shattered Steel - větší obrázek ze hry

Tahle čeština je určena pro sice už trochu starší, ale dost dobrou mechoidni 3d akci a měla by počeštit všechny briefingy k misím, hlášky ve hře, popisy jednotek, měnu a i grafické obrazovky, takže kvůli grafice je celková velikost trochu větší - asi 1,5 MB
Jsou v ní také obsaženy i opravené soubory, které jsou na originálním CD (alespoň teda v evropské verzi) poškozené a které mi na požádání poskytnul výrobce hry (jedná se konkrétně o svět č.2, mise č.8 - eskortováni konvoje přes nepřátelské minové pole - na téhle misi hra padala)
Češtinu sem testoval na verzi 1.14 - pokud máte jinou verzi, můžete si češtinu taky nainstalovat s tím omezením, že nepouštějte úpravu .exe souboru
Musíte mít nainstalovanou alespoň střední instalaci (ta má něco kolem 100 MB), při minimální by to chtělo tahat soubory z CDcka

Instalace:
Rozbalte si rar archív s češtinou (pokud neumíte s rarem, pořiďte si windows commander - explorer ve woknech je jen pro masochisty), nakopírujte rozbalené soubory do adresářů hry stejně jako jsou umístěné v archívu, původní soubory přepište (tzn. co je v podadresáři screens\\ přijde do podadresáře screens\\, co je v text\\ přijde do text\\,atd., překvapivé, co? :-)
nakonec pokud máte nainstalován patch na verzi 1.14, spusťte baťovou dávkou ssteelcz.bat úpravu exe souboru a teď už můžete nazbrojit svojeho oblíbeného Planetárního Běžce, (já mám nejradši Dravce s reaktorem a štítem level 3 a lehkou plazmou, brácha dává přednost Shivovi se 70 mm kulometama a RO a IR raketama), a odstranit všechny ty vetřelce z povrchu planety.
Váš Tomcat

Download češtiny verze 1.01 do hry Shattered Steel (1 538 kB)

Upozornění autora překladu: Tahle čeština je šířena jako freeware, takže pokud by po vás někdo chtěl za tuhle češtinu nějaký prachy, tak je to mizera mizernej a kopnete ho do p..... (ehm, do oka ;-)

Ještě pár obrázků přímo z přeložené části hry:

Shattered Steel - větší obrázek ze hry Shattered Steel - větší obrázek ze hry Shattered Steel - větší obrázek ze hry

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz