Diskuse k článku

Rogue Spear: EATF-CE Mod - jak vyzrát na soupeře?

Ač se zatím tyto oba mody staly velmi úspěšnými, k dokonalosti jim stále pár drobností chybělo. Na R6:RS a RS:UO vadila nedetailní vizáž zbraní (bez tvarů a detailů) a uniforem (bledé a nedetailní). To však již poslední verze 2.00 GOLD MODů odstraňují a krom dalších bezva novinek a úprav nabízejí mnohem více zábavy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P@vouk

Opravená verze EATF-CE (v. 1.22)...
Opravil jsem v MODu několik chybiček a tak vzniklo EATF-CE verze 1.22. Pro vás, kteří nechcete čekat na to, až se objeví na mých (právě rekonstruovaných) stránkách a nebo přímo tady na serveru, mám odkazy na třísvazkový archiv, ze kterého si můžete vlastní RAR-archiv modu (""rs_eatf-ce_mod.rar"") vybalit:

1) ""pavouk-UPD-EATF-CE-1.22.rar""
2) ""pavouk-UPD-EATF-CE-1.22.r00""
3) ""pavouk-UPD-EATF-CE-1.22.r01""

- P@vouk -
0/0
8.2.2002 12:51

P@vouk

Další díly série Rogue Spear...

Co se týče předělání dalších dílů série Rogue Spear - rád bych věděl o které tituly z následujících by byl potenciálně největší zájem:

  1. Urban Operations;
  2. Covert Ops Essentials;
  3. a nebo Black Thorn?

Již nyní mám prakticky kompletně hotovou funkční část UO - zbývá jen přeložit a modifikovat brífingy a informace k misím. Momentálně to však pro mne znamená neúnosnou časovou zátěž a tak uvažuji jak dál - zdali mám publikovat herně plně funkční, avšak textově nehotový MOD, nebo prostě jen vypreparovat ""zbytečné"" texty a nebo zdali se náhodou nemám na další práce na UO:EATF-CE vykašlat, protože pro mé potřeby už dostačuje plně.

Takže čekám na vaše podněty.

 - P@vouk -.

(""jdi.na/pavouk"" nebo ""go.to/pavouk"")

 

0/0
1.2.2002 12:26

steve

Další díly série Rogue Spear...
Vykašli sa na preklad a prerob hlavne MOD, ...najlepšie všetky.
0/0
1.2.2002 11:01

P@vouk

EATF-CE pro Urban Operations...
Ty anglické texty se asi opravdu pokusím nějak ošulit.
Jinak - v EATF-CE MODu pro Urban Operations už mám udělány i funkční senzorické miny (!! - pro RS je udělat nešlo) a teď zvažuji zda tam nechám tlumenou sniperskou pušku, či zda případně přidělám nějaký malý samopal (též s tlumičem - např. tlumený MAC-10 nebo něco podobného).

- P@vouk -.
0/0
5.2.2002 2:55

Kuba

EATF pro UO
Díky moc za ten skvělý supermod. Už se těším, až bude hotový i pro Urban Operations a Covert Ops. Kuba. P.S. Ty senzorický miny budou fakt ňamka!
0/0
8.2.2002 12:29

steve

Rogue Spear: EATF-CE Mod - jak vyzrát na soupeře?
SKVELÝ MÓD, GRATULUJEM. Dúfam že prídu na rad aj ďalšie diely R6. Odporúčam každému FPS hráčovi, ktorému sa originál zdal byť príliš taktický a málo akčný. Neváhať - stahovať !!!
0/0
1.2.2002 2:24

P@vouk

Nová verze EATF-CE již brzy
Tak nejprve oprava minulého příspěvku - správně tam mělo být: ""Dále jsem se také pokusil pečlivě vybalancovat použité zbraně, aby byla pro každý druh mise jiná"".

Dnešní zpráva - díky za všechny kladné (i záporné) ohlasy, jako poděkování a bonus již brzy vyjde EATF-CE verze 1.20, jejíž hlavní tahák bude možnost používat ve všech misích i maskáčové uniformy Armády České republiky.
Tak se těšte :-)

- P@vouk -
0/0
21.1.2002 7:05

P@vouk

Od autora Sniperovi...
Moc děkuji za pochvalu. Jsem rád, že se ten MOD tak líbil. Zvažuji pokračovat v sérii a udělat podobné předělávky i pro RS:UO, RS:COE a RS:BT.
Jinak - snažil jsem se, aby arzenál zbraní odpovídal výzbroji fiktivního zásahového oddílu. Dále jsem se také pokusil pečlivě vybalancovat použité zbraně, aby byla pro každý druh zbraně jiná, ale pokud tam někomu bude nějaká (nějaký typ) chybět - napište - uvítám jakoukoliv připomínku či podnět.

- P@vouk -
0/0
8.1.2002 1:14

sniper

eatf-ce mod

Nazdárek. Celkem mě překvapilo, že se k Vašemu módu nikdo nevyjádřil. A proto hlavně za SEBE , ale doufám že i za ostatní uživatele vašeho módu a fandy Toma Clancyho a Rogue Spearu jako takového (který považuji dle mého názoru ze všech dílů r6 s vynikající muzikou Billa Browna za nejlepší) Vám PŘEVELICE děkuji za tento vskutku BRILANTNÍ mód, který mě téměř uchvátil a ukázal mi další stránku této vynikající gamesy. Když budu mluvit za sebe je daleko hratelnější (zvlášť pro typické FPS hráče), než původní, originální verze. A proto na závěr ještě jednou DÍKY !

 

0/0
5.1.2002 9:47

Najdete na iDNES.cz