Paragraph 78

  12:00aktualizováno  14. května 5:50
Hráč se ve hře Paragraph 78 zhostí role jednoho z členů speciální vojenské jednotky, která je přiřazena na nebezpečnou misi v tajné raketové základně, kde se něco stalo. Připravil jsem pro vás překlad hry, testovaný na ruském originálu, ale měl by chodit i na anglické verzi.

Paragraph 78 - větší obrázek ze hry

Paragraph 78 je taktická FPS, v níž je čtyřčlenný tým bývalých vojáků vyslán na důležitou misi, která je pro ně zároveň příležitostí se po dlouhé době vidět a pracovat spolu. Bohužel jsou mezi všemi členy týmu stále nějaké nevyřešení osobní záležitosti, které se projeví v ten nejméně vhodný okamžik. Během mise, na níž byli najati, tak musí čelit nejenom nebezpečí zvenku, ale i zevnitř. Paragraph 78 nabídne sled misí s otevřenou strukturou, které jsou spojeny dramatickým příběhem s řadou ambientních i pořádně strašidelných situací. Svoji roli při vytváření dusné atmosféry hraje použití dynamických stínů a HDR, které navíc přispívají k tomu, že je hra atraktivní i co se audiovizuálního zpracování týče. Jinak se však jedná o standardní taktikou FPS s širokým arsenálem podle skutečnosti vytvořených zbraní a celou řadou nepřátel s odlišnou bojovou taktickou a chováním.

Dostala se mi do rukou originál ruská verze hry Paragraf78. Jenže abych ji vůbec nastavil, musel jsem ji přeložit. Je to přeloženo bez diakritiky. Měla by fungovat i na anglické verzi, ale nemám kde to vyzkoušet.

Download češtiny do hry Paragraph 78 (9 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Najdete na iDNES.cz