Ford Street Racing

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 12:37
Tato závodní hra je pokračováním předchozího Ford Racing 3, pochopitelně je zaměřená na vozidla značky Ford a zavede nás do ulic americké metropole Los Angeles. A protože u nás hra nevyšla v češtině, nabízím tu svou.

Ford Street Racing - větší obrázek ze hry

Serie Ford Racing od britského studia Razorworks dospěla do svého dalšího (již 4) dílu. Ten ovšem již nemá klasickou číslovku ale spíše pozměněný název. Je to především proto, že v 18 do detailu zpracovaných vozidel značky Ford se budeme prohánět ulicemi americké metropole Los Angeles.
A protože český distributor hru dodává pouze s českým manuálem, rozhodl jsem se to napravit a vlastními silami připravit češtinu. Čeština nahrazuje angličtinu, ve hře se někde nezobrazuje diakritika u některých písmen jako např. š, .

INSTALACE:
Adresáře s počeštěnými soubory rozbalte do adresáře s nainstalovanou hrou, např. C://Program Files/Xplosiv/Ford Street Racing a nechte přepsat původní soubory. Pokud chcete později hrát s anglickými texty, tak si původní soubory před instalací češtiny zálohujte.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do programu Ford Street Racing (538 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Ford Street Racing - větší obrázek ze hry Ford Street Racing - větší obrázek ze hry Ford Street Racing - větší obrázek ze hry Ford Street Racing - větší obrázek ze hry

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz