F1 Challenge 2007

  12:00aktualizováno  12:03
Ač hry moc často (skoro vůbec) nepřekládám, pustil jsem se do překladu této hry. Nakonec jsem zjistil, že existuje i verze F1 Challenge KRC 2007, takže češtinu najdete v článku i na ní.

F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry

Padesátýosmý ročník prestižních závodů Formule 1 je již v plném proudu a do této sezóny můžeme vystartovat i my hráči s dalším pokračováním série Formula One Championship. Hra je svou koncepcí stavěna i pro úplné začátečníky, kteří si mohou nastavit nejrůznější asistenty jako je kontrola stability, asistent řízení, zatáčení, zobrazení čáry pro optimální jízdu atd. Pokud chce někdo realističtěji se chovající vůz, stačí vše vypnout, ačkoliv i potom do skutečné simulace něco chybí.
Našel jsem ještě jednu verzi, nazvanou F1 Challenge KRC 2007. Tak jsem si řekl, že když už jsem "udělal" překlad do verze F1 Challenge 2007, tak proč ne do verte KRC. Naprosto stejné soubory z ročníku 99-02. Takže si vyberte tu správnou dle vaší verze hry.

Něco k překladu: Jelikož je překlad většinou "opsán" hned z několika zdrojů z ročníku 2002 (takže žádné kamenování), tak jsem musel pro tento ročník několik "věcí" upravit a doplnit. Může se stát, že bude existovat hned několik verzí her (moje byla v maďarštině), tak nebudu vytvářet patche, ale bude stačit když si soubory game.dic a telem.dic rozbalíte do nějaké volné složky a po zálohování stejných originálních souborů provedete překopírování do složky C:\Program Files\Ea Sports\F1 Challenge 2007\Options. Nepřekládal jsem odborná nastavení, protože překladání her není mojí silnou stránkou a ani se tomu nevěnuji. Pozor! Překlad neobsahuje českou diakritiku.

Download češtiny do hry F1 Challenge 2007 (23 kB)

Download češtiny do hry F1 Challenge KRC 2007 (23 kB)

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge 2007 - větší obrázek ze hry F1 Challenge KRC 2007 - větší obrázek ze hry

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Najdete na iDNES.cz