Empire Earth

  12:00aktualizováno  18. července 12:26
Dlouho trvalo, než se podařilo nejen zlomit odpor téhle hry vůči pokusům překladatelů, ale i překlad samotných textů zabral dost času. Ale konečně to tu je, společně i s jedním malým přídavkem.
Empire Earth - větší obrázek ze hry

Překlad hry je odzkoušen na verzi hry 1.00.7829, pokud máte nižší verzi, musíte nejdříve nainstalovat patch, který vám upraví hru na požadovanou verzi! Pokud toto nedodržíte, může se Vám stát, že nebude překlad nebo hra funkční! Tento překlad je kompletní.
Přeloženo je celé menu, nastavení, popis jednotek, popis tlačítek, cheat, statistika, editor hry, editor kampaní, editor civilizací, hra po síti, tutorial i jednotlivé kampaně. Byl jsem nucen z celé hry odstranit zvukové komentáře a dialogy - jsou vlastně nahrazeny českým textem. Pokud bych tam tyto dialogy ponechal, výrazně by se zvětšil soubor s překladem ( který je již teď dosti veliký ).

Empire Earth - Operace Neptun
Koupil jsem si časopis GameStar číslo 51 a na něm je spousta map do různých her. Byla tam také jedna kampaň a jedna scéna do hry Empire Earth. Kampaň byla sice zaheslovaná ( proto nešla přeložit ), ale ta scéna byla v pohodě, tak jsem ji přeložil. Kde ji na CD časopisu GS najdete? Je to druhé CD, kde jsou videa v adresáři "GSSpecial/Empire Earth" soubor "operation neptune.zip". Ten nejdříve nainstalujte podle přiloženého návodu ( ten je ale v angličtině ), tak si ho popíšeme: někam rozbalte archív ( například pomocí commandera ), poté zkopírujte soubory "beach.jpg" a "Operation Neptune Preview.scn" do adresáře ve hře "Empire Earth/Data/Scenarios". Dále budete muset pravděpodobně v adresáři "Empire Earth/Data" vytvořit nový s názvem "Sounds", do kterého zkopírujete soubory "higgins.mp3" a "Streets.wav". Tím máte nainstalovanou anglickou verzi scény. Nyní použijte český překlad této scény ( řiďte se instrukcemi instalátoru ) a nakonec spustíte hru. V hlavním menu vyberete položku "Hra pro jednoho hráče", kde vyberete "Hrát scénu". V tabulce kliknete na Operation Neptun Preview a už můžete hrát.

Dregn

Download češtiny do hry Empire Earth (1.00.7829) (6 948 kB) skrze stránky serveru Gamestar.

Download češtiny do přídavného scénáře Empire Earth - Operace Neptun (93,8 kB) skrze stránky serveru Gamestar.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Najdete na iDNES.cz