Dungeon Siege 2: Broken World

  12:00aktualizováno  13. března 10:48
Dungeon Siege 2: Broken World je datadisk ke skvělé RPG hře Dungeon Siege 2. Původní hře se dostalo oficiálního překladu od Playmana, ale datadisk ještě zatím přeložen nebyl, tak jsem se rozhodl, že jej přeložím.

Dungeon Siege 2: Broken World - větší obrázek ze hry

Ve hře jsou přeloženy všechny texty, včetně titulků k videím. Doporučuji začít úplně novou hru, nebo popřípadě si svoji postavu importovat ze hry Dungeon Siege 2 (při importování se většinou ztrácí spousta nastavení, taky občas nejdou otevřít postavy v hostinci, což není chyba mé češtiny. (Popis níže)

Instalace: Češtinu lze použít pouze v kombinaci s překladem Playmana. Před instalací si prosím překopírujte soubory češtiny od Playmana, které se nachází ve složce se hrou Dungeon Siege 2, do složek datadisku. Týká se to souborů Language.dll a ve složce Resources to pak jsou soubory Language.ds2res a Movies2.ds2res.

Importace postav: Před importováním postavy ze hry Dungeon Siege 2 doporučuji udělat toto - v základní hře odeberte předměty členům družiny v hostinci a dejte si je do truhly či je dejte aktivní postavě (tím se vyhnete tomu, co se občas po importování stává - ztrátě postav a jejich předmětů v hostinci). Za aktivní postavy si doporučuji zvolit nejlepší postavy z družiny.

Postava z datadisku do české verze: Čeština opravuje pár chyb, které se v datadisku vyskytují - např. chybná kniha na stole v Enklávě Glorydeep, proto je nejlepší, když začnete zcela s novou postavou. Pokud, ale postavu chcete převést, musíte si upravit své savy. Viz návod na mé webové stránce.

Download češtiny do hry Dungeon Siege 2: Broken World (223 MB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora překladu, Davida Kramoliše, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Dungeon Siege 2: Broken World - větší obrázek ze hry Dungeon Siege 2: Broken World - větší obrázek ze hry Dungeon Siege 2: Broken World - větší obrázek ze hry

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Najdete na iDNES.cz