Dark Souls

  13:24aktualizováno  13:24
Zjistili jsme, že u překladu k DS1 je chyba u NPC postav při povolávání způsobnená délkou textu, kvůli čemuž hra padala, tak jsme se to pokusili opravit.

Dark Soul | foto: Bonusweb.cz

Jedná se o kompletní překlad vč. české diakritiky. Čeština byla vytvořena a testována na aktualní PC verzi hry na Steamu pod systémem Windows 7 64bit . Funkčnost na jiných verzích není zaručena, avšak nepřepokládám problémy. 

Pokud máte zájem zaslat autorům jakoukoli finanční částku jako ocenění jejich mnohahodinového snažení či jako podporu v další činnosti, zde je číslo účtu: 1689508/3500.

Češtinu pro vás vytvořili:
Sarakat, Kramla, Nobanek, Shirea
S testováním pomáhal Prudislav

Instalace je snadná - stačí se řídit pokyny a pouze v případě, že instalátor sám správně nevyhledá umístění hry, zadejte svou cestu ručně např. C:\Program Files (x86)\steam\steamapps\common\Dark Souls Prepare to Die Edition. Budete-li mít potíže s instalací v systémech Windows Vista, 7 spusťte instalátor jako správce.
Pro ty, co mají verzi GFWL a z nějakého důvodu si hru neaktivovali na steamu, jsem vytvořil ještě jednu verzi instalátoru.
Archív obsahuje obě verze češtiny, vyberte si tu správnou. K dispozici je i patch na aktualizaci předchozí verze češtiny 1.0 na současnou 1.1

I když byla čeština testována, mohou se v ní vyskytovat chyby nebo nepřesnosti. V případě nálezu takovýchto chyb Vás žádám o jejich zaslání na papemajasa@seznam.cz, abych je mohl odstranit. Děkuji.

Díky všem za odvedenou práci

Download češtiny (2.0) do hry Dark Souls (3 080 kB)
Download češtiny (1.0) do hry Dark Souls (2 192 kB)
Download patche češtiny (1.0 - 1.1) do hry Dark Souls (3 371 kB)
Download patche češtiny (0.9 - 1.0) do hry Dark Souls (645 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Najdete na iDNES.cz