Civilization V: Brave New World

  20:50aktualizováno  20:50
Další povedený přídavek k vynikající hře dostává český kabátek.

Civilization V: Brave New World | foto: Bonusweb.cz

Poté, co jsme přeložili základní hru Civilization V a datadisk Gods and Kings, nemohli jsme samozřejmě opomenout ani ten další, který nese označení Brave New World. Stáhnout si můžete jednak "odlehčenou" verzi češtiny, jednak přeložené intro. Obě části jsou ke stažení zvlášť.

 V Civilopedii najdete jeden takový "easter egg". Jelikož do hry přibyl městský stát Bratislava, přichystali jsme si pro slovenské hráče takové malinkaté překvapení. Snad tam nebude chyba a snad tomu porozumí i mladší ročníky z Česka :) Ostatně najdete-li ve hře jakoukoli chybku, hlásit ji můžete na fanouškovském fóru v tomto vláknu: http://civilization5cz.forumczech.com/t8-hlaseni-chyb

 Za všechny, co se na překladu podíleli, vám chci popřát příjmemně strávený čas u české verze BNW. Věříme, že naše vynaložené síly, krev, pot a slzy stály za to. Budete-li mít nějaké připomínky, slova chvály či kritiky, můžete se obrátit sem, případně mi napsat na e-mail, který najdete v přiloženém readme u češtiny. Pakliže byste se za překlad chtěli odvděčit finančně (což moc nepřepokládám, ale čest výjimkám :) ) a podpořit tak další práce (úprava textů na budoucí patche, další DLC,...), i k tomu najdete potřebné informace v readme.

 Od verze češtiny 1.19 došlo k přechodu na jednotnou instalaci pro všechny edice hry. Verze „All in One“ neboli „Vše v jednom“ je vhodná pro jakoukoli edici hry. Je tedy úplně jedno, zda máte jen základní hru, základní hru s datadiskem GaK nebo BNW, případně to či ono DLC. Pouze si pohlídejte číslo verze!

Určeno pro verzi: 1.0.3.142
Verze češtiny: 1.22
(Přeložena je základní hra, datadisk Gods and Kings a Brave New World a 7 DLC - Čingischán, Polynésie, Dánsko, Španělsko a Inkové, Divy starověkého světa, Babylon, Korea)

Speciální poděkování: Uživatelům fóra civilization5cz.forumczech.com (kde naleznete i aktuální verze překladu) za neutuchající podporu.

Download češtiny do hry Civilization V: Brave New World (1 203 kB)
Download úvodního videa s CZ titulky do hry Civilization V: Brave New World (146 728 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.


Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Najdete na iDNES.cz