Blitzkrieg: Mission Barbarossa

  12:00aktualizováno  24. května 9:49
V pořadí už třetí datadisk pro Blitzkrieg s názvem Mission Barbarossa. Někdy začátkem února vydal Active Gaming multiplayer patch 1.1 na tento datadisk a tak je tady aktualizovaná čeština.

Blitzkrieg: Mission Barbarossa - větší obrázek ze hry

Mission Barbarossa je rozšířením pro sérii strategií "Blitzkrieg". Obsahuje 9 historických misí a dvě dodatkové z období Operace Barbarossa hrané za německou stranu, vše s vysokou mírou historické věrnosti.
Přináší 28 nových jednotek a spousty nových textur.
Přichází s poměrně značným zásahem do AI a charakteristik jednotek, který dělá celou hru realističtější než předchozí díly série.

Přeloženy jsou veškeré texty MB. Instalátor obsahuje dvě verze překladu - s diakritikou a bez diakritiky. Podrobnosti v instalátoru a přiloženém *.txt souboru.
Překlad s diakritikou používá vámi nainstalované české fonty překladu původní série, za které tímto Kryšpínovi znovu děkuji.

Instalace:
Instalátor obsahuje dvě verze češtiny, s diakritikou a bez diakritiky.
Verzi s diakritikou lze použít pouze v případě, že již máte prvotní hru (tzn. Blitzkrieg či BK:BH, BK:RT) v české verzi.
Verzi bez diakritiky můžete použít na hru v jazyce jiném než českém, eventuelně při nekorektním zobrazování českých znaků u verze s diakritikou.

25.5.2006 - Někdy začátkem února vydal Active Gaming multiplayer patch 1.1 na tento datadisk a tak je tady aktualizovaná čeština. Instalace je stejná, archiv obsahuje soubor Readme.txt, kde máte vše popsáno.

Příjemnou zábavu přeje marker.

Download češtiny do hry Blitzkrieg: Mission Barbarossa (1.1) (453 kB)

Download češtiny do hry Blitzkrieg: Mission Barbarossa (222 kB), alternativní mirror Gamestar

Domovská stránka výrobce hry, firmy CVD Software.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Najdete na iDNES.cz