Baldur's Gate: Dark Side of the Sword Coast

  12:00aktualizováno  2. října 10:45
Ano a je to tady! Vy, hráči Baldur's Gate, jste dlouho čekali na tento překlad. A je to tu! Betaverze češtiny na neoficiální datadisk, který vám ukáže nikoli Dark Side of the Sword Coast, ale Temnou stranu Mečového pobřeží! Chcete vědět více? Zvu vás do vlastního článku...

Baldur's Gate: Dark Side of the Sword Coast - větší obrázek ze hry

      Dlouho jste na to čekali a konečně je to zde! Betaverze na neoficiální datadisk od TeamBG. Betaverze na DSOTSC... ani se tomu nechce věřit. Je to skoro tři čtvrtě roku, co jsem (za pomoci a podpory) Adama Rambouska začal tento překlad. Přestože je pouhým stínem toho, co dokázal přeložit Adam, přeložit přes 3000 řetězců bylo velice náročné a stejně to ještě není vše (i když, z hloubi duše doufám, že ten zbytek, tedy úplný překlad bude hotov co nejdříve). Nicméně, betaverze je zde a vy si ji můžete stáhnout. Měly by být přeloženy všechny rozhovory a velká část předmětů. Pokud se však přece jen nějaký ten rozhovor nepovedlo přeložit, tak se nečertěte a vyčkejte na plnou verzi.

      Ještě jedna drobnůstka... Překlad je dělán pro muže (DSOTSC poprvé do BG1 přináší variaci pro ženské pohlaví - dialogF.tlk, takže se nedivte, pokud hrajete za ženu, že vám najednou do všeho leze angličtina. Pomoc je prostá - přesuňte soubor dialogF.tlk, zkopírujte v hlavní složce soubor dialog.tlk a přepište jej na dialogF.tlk. Tohle budeme muset také vyřešit).

     Odinstalace češtiny: pokud vás omrzelo hrát v češtině, normálně ji odinstalujte. Předtím si ale zazálohujte soubory češtiny od Adama...

Credits (aneb všichni ti, kterým patří dík za překlad): Fingon Felagund, Daemons, Človíček, Frontal Kid, Adam Rambousek (instalátor) a Saiffer (web).

Fingon Felagund

Download češtiny do hry Baldur's Gate: Dark Side of the Sword Coast (541 kB)

Domovská stránka tvůrců tohoto neoficiálního modu, TeamBG/DSOTSC, kde si můžete stáhnout samotnou instalaci.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autorů češtiny, Fingon Felagunda a Adama Rambouska díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Najdete na iDNES.cz