Diskuse k článku

Trutnovská parkoviště uzavřou závory. Kdo nezaplatí, neodjede

Řidiči, kteří jsou zvyklí třeba na půlhodinu zaparkovat auto a nezaplatit za to v automatu, to budou mít v Trutnově těžší. Město se totiž rozhodlo víc parkovišť opatřit závorou. Kdo řádně nezaplatí, neodjede. Radnice si od toho slibuje vyšší tržby z parkovného i víc volných míst.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

oprudil6

když přijedeš do Trutnova autobusem ,

nemáš se jít kam vylulat !! O to by se měli postarat !!

0/0
20.6.2011 6:57

EU Man

Aby MP měla možnost.....

No jo... MP je vidět jen při kontrole na parkovištích, jak nasazuje botičky a při měření rychlosti na naprosto nekritických místech. Třeba na Polské ulici u nádražních domků u bývalého zemědělské družstva. Jsem zvědavý, jak rychle upozorní silničáře, aby si odklidili zbytek drti po opravě vozovky.....

0/0
19.6.2011 20:03

pavel.n

Omyl moudrých radních

Je pravdou , že na parkování se dá slušně vydělat , je ale pravdou , že čím se pakování více zpoplatňuje , tím lidé parkují všude jinde než na placeném - tedy v postranních ulicích , u supermarketů .....atd..... - takže buď chcete vydělávat a nebo poskytnout službu řidičům , ale v tom , že budu za parkování platit tedy žádné zkvalitnění služeb nevidím !!!

0/0
19.6.2011 6:20

puškvor

Fuj

a hlavně že budou prachy co? Ale jděte se podívat na parkoviště u soudu, to je prostě k blití, možná tankem se dá zaparkovat. Sakra tam parkuje minimálně 100 aut a město vydělá za hodinu 500 Kč. Tak prosím radní, když parkoviště, tak alespoň na trochu slušné úrovni. Doufám, že nějaký dobře placený radí mně odpoví.

0/0
18.6.2011 14:47

balast

Re: Fuj

Parkoviště " u soudu" je jen dočasná plocha k parkování. Je to stavební parcela určená k dostavbě terminálu MHD a autobusového nádraží a obchodního centra s velkým podzemním parkovištěm. Již několik let se má "každou chvíl"i začít stavět - a to je důvod proč je plocha jen minimálně upravená. Ze dvou možností - nechat plochu prázdnou, připravenou pro zřízení staveniště, nebo nouzově dočasně využít jako parkoviště si Městský úřad vybral pro motoristy tu lepší možnost...( a za to městské radní spíše chválím R^ )

0/0
19.6.2011 9:52

Najdete na iDNES.cz