Diskuse k článku

Téměř měsíční uzavírka protáhne cestu z Jaroměře do Náchoda až o 40 km

Řidiče jezdící na trase z Jaroměře do Náchoda a dál do Polska i opačným směrem čeká celý měsíc nepříjemností. Na silnici I/33 mezi Dolany a Svinišťany bude od středečního rána uzavřeno 1,5 kilometru komunikace kvůli celkové rekonstrukci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

BobPigeon

Trutnov...

To jsem zvědav na situaci v Trutnově. Už teď je centrum ve všední dny parádně ucpané. A až tudy začnou jezdit všechny kamiony, které směřují do Polska a opačně z Polska k nám do vnitrozemí, to bude skutečně síla.

A do toho nám během 14ti dní třeba napadne nějaký ten sníh a začne ještě klauniáda na silnici z Jaroměře do Trutnova (Kocbeře, Vyšinka).

0/0
5.10.2011 8:33

dalnice

Re: Trutnov...

neumím si představit kamiony v tom několikakilometrovém stoupání z Choustníkova Hradiště na Výšinku. Předjet nepůjde skoro nikde a kvůli už nyní hustému provozu vlastně nikde po celou objížďku.

0/0
7.10.2011 12:47

BobPigeon

Re: Trutnov...

Z Choustníkova Hradiště do obce Kocbeře to ještě půjde - silnice široká a zakončená krátkým stoupáním ve dvou proudech. I když i těm kamionům to dnes jede solidně i do kopce, takže bude těžké předjíždění. Od obce Kocbeře, v podstatě až do Trutnova to ale je děsné, tam už se předjet nedá, zvláště, když ty kamiony jezdí těsně za sebou. Navíc nechci za měsíc vidět tu silnici třeba v Kocbeřích, uprostřed obce, která už dnes vypadá jak tankodrom.

Jinak ale po pár dnech té objížďky v Trutnově nějaké dramatické situace a kolaps neregistruji. Kamionů sice citelně přibylo, hlavně polských, ale jinak to zatím jde.

0/0
7.10.2011 13:14

Viro

To je nážez.

To to nešlo udělat v létě o dovolenejch?

0/0
4.10.2011 12:23

Glaukom

tak to bude maso

a to se chystám podívat po dlouhé době domů, budu muset jet přes Opocno.

0/0
3.10.2011 17:23

Najdete na iDNES.cz