Diskuse k článku

Stát chce prodat Janské Lázně, s radnicí se o tom nebaví

Ministerstvo financí se snaží prodat Státních léčebné lázně v Janských Lázních v Krkonoších. Místní obyvatelé to sledují s obavami, o prodeji čtvrtiny města s nimi totiž nikdo nemluví. Radnice se bojí, že nový majitel areál se ziskem prodá dál nebo ho rozprodá po jednotlivých budovách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Hloupý

Zase gauner Šnajdr...

Takže privatizační projekt poslalo ministerstvo zdravotnictví, když tam vládl zloděj Šnajdr. (je pravda, že Šnajdr díky různým Růžičkům, Kotrisům, Kabátkům, Noskům, Schlangerům aj. ovládá MZ i dnes, Heger je jenom kulisa).

Svoják, který je stejně jako on z Frýdku-Místku (dokonce jeden čas předseda místní ODS nebo člen zastupitelstva stejně jako Šnajdr) spoluvlastní Lázně Darkov s dalším "křišťálově čistým" ódéesákem Drobilem.

A Svoják dnes sedí se Šnajdrem ve zdravotním výboru sněmovny.

Takže Šnajdr přihrál, Drobil-Svoják to koupí a radnice i lidi v Jánkách utřou lusku. A to ten Drobil nedávno fňukal, že asi odejde z politiky, protože mu jde hlavně o rodinu a polika mu za to nestojí.

A kde jinde byste si tolik nakradli, pane Drobil. Navíc, když půl miliardy z čističky vám překazil blábolivý Knettig.

0/0
4.9.2011 9:12

pavel.n

Kamrádi

Vsadím se , že kupec lázní bude mít dobré politické kamarády.

Jen vzpomínku na ostatní privatizace - jmenujte mi jednu firmu , která dobře přežila kuponovou privatizaci - jo - není nad soukromého majitele - vytřískat a rozkrást a ještě k tomu legálně !

0/0
4.9.2011 6:29

our_city

Dopadnou jako Libverda!

Tam soukromý majitel rozkopal kolonádu, respektive jediné pěkné místo - vstup do lázní, a podle místních trvá tento stav už čtyři roky. Opravdu se musí tenhle podivný stát zbavovat věcí, které k nám patří? Vlastně jaký stát? Pár zaprodanců hodpodařících s naším majetkem - nechápu tyhle pseudohospodáře!!! Ti by prodali i vlastní babičku, pokud se z toho napakují. V Janských Lázních se léčiiy i děti - vozíčkáři v rámci zdravotní péče. Co udělá soukromník?Rv

+1/0
4.9.2011 0:08

pimon

Re: Dopadnou jako Libverda!

No tak další adept na lázně duchů. Myslel jsem, že lázně Kyselka je dost odstrašující příklad.

0/0
6.9.2011 21:32

JaJaMilan

Škodit. Škodit. Škodit.

0/0
3.9.2011 19:45

Vymiczek

Lázně

Byli jsme tam před týdnem na krátké dovolené. Trošku tam umřel pes, ale městečko hezké, výlet na černou horu můžu jen doporučit a ubytování se dá sehnat perfektní, mohu doporučit Hotel Omnia.

0/0
3.9.2011 13:51

beanator

Tak...

Tak se krade ve velkém.:-/

+3/0
3.9.2011 12:58

Najdete na iDNES.cz