Diskuse k článku

Soud vrátil případ prodeje náchodského pivovaru k došetření

Náchodský okresní soud vrátil státnímu zastupitelství k došetření případ bývalého starosty Náchoda Oldřicha Čtvrtečky. Ten je podezřelý, že při prodeji náchodského pivovaru zneužil své pravomoci a porušil povinnosti při správě cizího majetku. Za to může jít do vězení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nadclovek

Druhý nájemce nabízel víc? To je lež!

Nabízel, že možná někdy, za nějakých okolností zaplatí. S takovým "zájemcem" se nemělo vůbec jednat!

0/0
6.1.2011 9:02

papazian

Re: Druhý nájemce nabízel víc? To je lež!

Máte pravdu, výběrové řízení se mělo tehdy zrušit, nikoilv mít fetiš z privatizace. Ta má být prostředkem k lepším zítřkům, nikoli hlavním cílem. Proto se privatizování nemá uspěchat a pokud už je tržní prostředí, tak o to méně spěchu by mělo být s nějakou další privatizací. V zásadě je zbytečná, naopak se zbavíme slepice snášející zlatá vejce.  Způsob provedené privatizace, resp. prodej pivovaru v Náchodě budí mnoho otázek a rozpaků a prošetření je na místě. A jak správně tušíte, kriminál je zde také velmi na místě, možná,  že v tom máte prsty i Vy, proto se tak bojíte hledání pravdy!

0/0
6.1.2011 12:20

pivovarský chasník

Re: Druhý nájemce nabízel víc? To je lež!

Pane nadčlověku, Vy jste tu nabídku četl? Pokud ano, nutně jste musel být v té době náchodským zastupitelem. To minimálně znamená, že Vaše hodnocení nemusí být zcela objektivní. Není zcela vyloučené, že si můžete i "přisednout na lavici" vedle pana starosty.

0/0
6.1.2011 19:15

Najdete na iDNES.cz