Diskuse k článku

Problémy jako na severu mohou být i na Náchodsku, varují starostové

Po jarních potížích v soužití s romskou menšinou v Novém Bydžově a vyhrocení situace na severu Čech, se ozvali také starostové z Náchodska. Tvrdí, že i u nich hrozí problémy nepřizpůsobivými lidmi. Nemohou jim prý účinně čelit, přitom třeba v Jaroměři-Josefově hrozí jednomu z podnikatelů vyvražděním rodiny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nenas

přesně

taky jsem bílej rasista, ale jen proti "romům" a přiklonil bych se k článku s nadpisem no ... a jsem pro aby se tu tak vyhrotila situace jako na severu, protože by to třeba skini vyřešili za nás a to jednou pro vždy. A policajti by mohli jen koukat protože se u nás ve státě furt šetří takže by jich stejně nebylo tolik aby tomu zabránili na více místech zároměň!!!!!

0/0
19.9.2011 22:08

blekekeke

no ...

jsem bílej, jsem rasista, neb se mi nelíbí, jak se "romové" chovají k našemu majetku a k našim zákonům / kultuře ...  a nejsou to jen migrující "romové", ale i místní, kteří tu žijí více jak 10let.

0/0
19.9.2011 6:49

papazian

Ano, celá republika je v nebezpečí, pravice nás zničí!

Postupy této protilidové vlády sklízí ovoce kam se člověk podívá, škoda jen, že to jsou kysalá jablka.

0/0
18.9.2011 19:39

braka

Stát musí přiskrtit kohoutky s dávkami

a tvrdě vyžadovat to, co musí dělat každý normální člověk. Nadělali jsme si do bot již při změně názvu a potom to pokrytectví pokračovalo !!!

0/0
18.9.2011 17:46

autor_tohoto_blogu

xyz

Je ale zajímavé, že podnikatelům Romové a jiní nepřizpůsoboví nájmy platí a zachovávají relativní klid a pořádek - v městských bytech si to města zajistit neumí - čím to je? Možná by stálo za to zeptat se těchto podnikatelů, pokud jsou chytřejší než úředníci.

0/0
18.9.2011 11:55

hrboun

Re: xyz

jestli to nebude tím, že těm podnikatelům platí nájem za cikány rovnou sociálka!!

0/0
18.9.2011 12:03

radim36

Re: xyz

Podnikatelé dobře vědí, kolik asi může být příspěvek na bydlení ze sociálky. A podle toho stanovují nájem. To je stará známá věc, že takoví nepřizpůsobiví na sociálce kolikrát platí za nějaký téměř holobyt  více než normálně pracující rodina platí za nějaký lepší přepychovější byt. Nepřizpůsobiví tedy odevzdají svoje dávky majiteli bytu za nájem a elektřinu a na ty 2 - 4 tisícovky na jídlo a podobně za měsíc si musí nakrást .A je to, jim takové živobytí stačí, nepotřebují někde pracovat a majitelé bytů mají z toho svůj vývar.

0/0
18.9.2011 13:12

Najdete na iDNES.cz