Diskuse k článku

Na místě staleté krčmy v hradeckých Malšovicích roste moderní penzion

Jeden z nejstarších hradeckých hostinců s historií už od 16. století, prochází zásadní proměnou. U Zezuláků v Malšovicích místo tradiční restaurace vzniká rodinný penzion s 19 apartmány.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Společnost za krásné Malšovice

Paměť a reklama

Malšovice je krásná lokalita, kde se čím dál častěji objevují pokusy nových majitelů starých domů o rekonstrukce, které nejsou rekonstrukcí, ale kompletní přestavbou. Ne vždy v souladu se stávající zástavbou. Dalším takovým příspěvkem je Zezulákův "penzion". Ponecháme stranou účelově zkreslené historické zmínky, uváděné zde panem Zezulákem. Je na redaktorovi, aby fakta ověřoval a nepomáhal v osobní reklamě. Za hlavní problém považujeme destrukci místa. Kvůli parkovacím místům budou vykáceny lípy, které už před časem prošly brutálně neodborným řezem, snad jakoby se k jejich likvidaci vytvářelo alibi. Stavba připomínající svou konstrukcí supermarket nebo parkovací dům je mimořádně necitlivým vstupem do prostoru, kde převažují sedlové střechy. O výšce budovy jen tolik, že bude výrazně převyšovat všechny okolní domy, a bude tedy působit ne jako "penzion", ale jako hotel nebo nepodařená rozhledna. Utěšovat všechny může, že sklepy zůstanou zachovány.

0/0
24.10.2011 20:54

wondrys

Bravo herr Zezulák

Moc pěkná krabice pane Zezulák, je vidět, že jste velký estét.

Nechápu jak mohl stavební úřad povolit takovou hnusárnu v zástavbě rodiných domků  - kolikpak musel pan podnikatel připlatit ke stavebnímu povolení ?

0/0
24.10.2011 10:37

petr58

továrna ve vilový čtvrti

Nejdřív zničili pivovar, ted hospodu.. To co tam roste je něco strašný. Jak je možný, že někdo povolí takovouto stavbu ve vilový čtvrti. To to sousedům nevadí nebo se je nikdo na nic neptal? A k tomu, že to hospody mají těžký. To musí majitel něco dělat, schánět akce a ne čekat, až mu peníze sami spadnou na účet.

0/0
22.10.2011 18:23

braka

Tfuj ! tfuj ! tfuj !

Všem co se pod to podepsali !!!!!!!!!!!!!!

0/0
22.10.2011 15:07

Bajlajfik

Šumná

To bude zase paskvil.

0/0
22.10.2011 14:41

t.varga

dobrý den

jak jsem se koukal na těch 5 fotek v galerii, tak je to PEKLO ;-)

0/0
22.10.2011 8:44

Najdete na iDNES.cz