Diskuse k článku

Kuřáci na hradeckém stadionu obtěžují diváky, pořadatelé na ně nemohou

Při zápasech na fotbalovém stadionu v Hradci Králové se nedá dýchat, stěžují si nekuřáci. Někteří kuřáci totiž klidně porušují zákaz kouření na tribuně, a tak mezi nimi a ostatními diváky dochází ke sporům. Pořadatelé mohou jen upozornit na zákaz, uhasit cigaretu nemohou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

neverest

naprostá klasika

Policie ani pořadatelé nemají vůbec žádnou autoritu a můžou si za to sami. Když nejsou schopni dohlídnout na malé věci, jako jsou porušování zákazů kouření a odhazování odpadků, tak ať se pak nediví, když jim pak ti "neukáznění" začnou přerůstat přes hlavu. Kouřením a odpadkama to začíná a ničením stadionu, krádežemi vybavení a demolováním zastávek MHD to pokračuje. Když nepřijde trest za malé prohřešky, budou se ti grázlové cítit nepostižitelní a troufnou si na vyložený vandalismus. No a naši páni poslanci a senátoři. Zamávají průkazkou a projde jim kdeco. Pak už jsou tak drzí, že jim milionové úplatky taky přijdou jako že se nic neděje. HANBA!!!

0/0
14.11.2011 13:04

Valhalla

Tak pravil Zarathustra ...

Jsem nekuřák a kouření mě na hradeckém stadionu nevadí a ještě jsem nezažil, aby si někdo stěžoval.

+1/0
25.10.2011 9:42

LCypher

Nechápu

že tam nemohou vyhradit kuřákům určité sekce, tím by se problém vyřešil. Nebo k tomu možná také chybí příslušná legislativa, ale to by se dalo snadno napravit...

0/0
24.10.2011 15:25

jv1107

Re: Nechápu

Protože stadión je nekuřácký a každý návštěvník to ví. A vzato z druhé strany, ještě pár výsledků jako se Slováckem a nebudou chodit kuřáci ani nekuřáci.

0/0
24.10.2011 17:49

Kubrt - nálev fuč, budu adminem

Mám za to,

že koupením vstupenky je uzavřena smlouva mezi divákem a provozovatelem akce a nedílnou součástí je Návštěvní řád stadionu, který se zakoupením vstupenky zavazuje divák dodržovat. Pokud ho nedodržuje, je provozovatel oprávněn sjednat nápravu. Pokud je problém, zavolat policii. Rozumím, že to zní divně, ale pokud jsou dána pravidla, tak o čem je řeč ?

Pokud neuposlechne - bude vyveden, když ne pořadateli, pak policií po přivolání . Případně pokuta. Tak, jako když konzumujete alkohol na veřejnosti, kde je místní vyhláškou upraven zákaz.

Mýlím se ?

+2/0
24.10.2011 15:16

neverest

Re: Mám za to,

souhlasím s tebou, Kubrte. Jenže v týhle republice se neměří všem stejně. Zaparkuješ bez lístku, dají ti pokutu. A že na tom samým místě vopruzujou 4 šlapky, těch si policajt ani nevšimne. Prý že to nemá cenu, protože tam ta šlapka za chvíli stojí zas. Do prkený vohrady, vod čeho pak ty policajty máme?

0/0
14.11.2011 13:07

hasmen

No...

V Bolce ten zákaz trvá druhou sezonu a chodíme kouřit o přestávce na vyhrazený místa.. ten poločas se dá bez cigára vydržet a to se považuju za silného kuřáka.Ještě se nestalo,aby si někdo zapálil na tribuně a je to tak dobře :-)

0/0
24.10.2011 14:15

Najdete na iDNES.cz