Diskuse k článku

Harmonický hotel Grund v Krkonoších dostal titul krajské stavby roku

Harmonické začlenění do krkonošské krajiny a použití materiálu na vnějším plášti vynesly titul Stavba roku v Královéhradeckém kraji luxusnímu hotelu Grund Resort & Ski v Mladých Bukách. Porota udělila také čtyři čestná uznání v dalších kategoriích.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Huffnagellův duch

Začlenění do krajiny = kanadský cedr...

;-DR^

0/0
14.2.2011 21:09

papazian

Teď by to chtělo jistě velkou devalvaci české koruny,

kterou pan Grund vždy tak rád obhajuje, pak se sem turisté jenom pohrnou z ciziny, domácí budou sedět doma na zadku a pan Grund bude mít velkou radost! Jenže by i on už měl pochopit, že politika levné pracovní síly je cestou do pekla, že to české zemi velml škodí a v konečném důsledku i jeho podnikatelským aktivitám!

0/0
12.2.2011 0:00

Inkvizitor Johny

Ale jo...

Je to takový neprznící objekt. Nic světoborného, ale aspoň to neprzní krajinu. Jenom by mě zajímalo, čí peníze se tam perou. Protože tohle se v životě nemůže zaplatit. Náklady odhaduji na hodně přes 100 miliónů. Klidně bych řekl i půl miliardy.

0/0
6.2.2011 17:40

ODS 4ever

Re: Ale jo...

No když jsem ještě bydlíval v Trutnově, tak Grund měl v Mladých Bukách továrnu, takže předpokládám, že to zaplatil on + nějaká ta dotace EU :-)

0/0
9.2.2011 11:07

Michaell

Re: Ale jo...

Myslím,že pan Grund je ten,co začínal podnikat v šití koupelnových a záchodových koberečků,které vyváží do mnoha zemí světa. Taková investice je výsledkem úsilovné 20 leté podnikatelské práce. A jestli se mu vrátí,to už asi není tak důležité. Peněz je tolik,že to může snadno dotovat. Spíš chtěl něco dobrého udělat pro místní komunitu,pokud je to jeho rodiště. R^ 

0/0
10.2.2011 22:41

papazian

Re: Ale jo...

Pro místní komunitu se skutečně snaží, lidem dopřávat co nejnižší platy, nejlépe po další devalvaci české koruny, kdy zase všichni o trochu zchudnem. Dokonce kvůli tomu měl Trutnovskou výzvu, kde vyzýval všechny pravičáky Česka, aby okamžitě ČNB se postarala o pád české koruny, aby se o to více zlevnila česká pracovní síla a byli jsme všichni více chudí, to proto, abychom si pak mohli lépe financovat peníze na důchody a reformy všeho druhu! Neaspiruje pan Grund na českou nobelou cenu Ropák pan moudrý?

0/0
12.2.2011 0:03

oprudil19

navrh huj , jinak hnuj !!

0/0
6.2.2011 11:32

Najdete na iDNES.cz