Diskuse k článku

Dvacítka podvodníků obrala pojišťovny o pět milionů za sehrané nehody

Královéhradecký krajský soud rozhodl už podruhé o gangu dvaadvaceti lidí, kteří fingovali dopravní nehody a mámili z pojišťoven peníze. Pojistné podvody připravily pojišťovny o více než pět milionů korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

velevezir

Jak že to dělali?

"která kradla auta a na Pardubicku zinscenovala více jak deset let dopravní nehody.... Stotisícové částky od pojišťoven Allianz nebo Kooperativa

pak putovaly na účty spiklenců nebo příbuzných, kteří je vybírali v

hotovosti a dávali vůdcům gangu." - Jsem jediný, kdo nepochopil, jak že to dělali?

0/0
25.11.2011 16:33

duhacenzor5

Re: Jak že to dělali?

Jedeš autem, nedáváš pozor, do něčeho narazíš, jsi pojištěn, vyplníš formulář, pojišťovna řekne, že to byl pojišťovací podvod, soud tě odsoudí - něco nejasného. P:S: Vzpomínáš si, jak se pojišťovny chovaly po záplavách, odmítaly vyplácet pojistky s poukazem na to, že ve smlouvě je sice uvedena "povodeň", ale že ten dům prý spláchla "zátopová vlna" a ta ve smlouvě přirozeně není, prošlo jim to. Pojišťovny jsou jen spolky legalisovaných podvodníků. Všechny. Řešením je parlamentním zákonem zrušit povinné pojištění, všechno, po linií občana nic jim neplatit, případnou událost hradit ze své kapsy, to tě vyjde levněji o peníze zbytečně poslané jakékoliv pojišťovně.

0/0
26.11.2011 12:43

Najdete na iDNES.cz