Diskuse k článku

Bývalý druhý muž jaroměřských strážníků si po kontrole sáhl na život

U městské policie v Jaroměři to vře. Zastupitelé v úterý projednávali zprávu auditorů, podle níž si bývalý zástupce velitele Roman Dvořák ze služby udělal výhodnou živnost. Poté, co starosta navrhl Dvořákův služební poměr ukončit, si strážník sáhl na život.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

- antimultikulturista -

jakej služební poměr soudruzi?

8-o8-o8-o byl to měšťák = zaměstnanec obce = pracovní poměr. to je zase úroveň ;-DRvRvRv

0/0
8.11.2011 18:27

Bajlajfik

JOJO

U městských strážníků nikdy nebyla nijak výrazná inteligence , tak co se divíte .  A opravdu jak tu bylo řečeno jich má dost maturitu na zahradnické škole v Kopidlně. :-D Někteří  si ji  opakují i několikrát za sebou :-D  To je případ kousek od Jaroměře , tam maj nějakýho Martínka a ten to dělal na několikrát :-D , tak  prudce je inteligentní.

0/0
5.11.2011 20:05

Pravičák začíná být nadávka

Vyčistit auto za 1.500,- ?

To beru! To jako bylo předražené??? ;-€

0/0
4.11.2011 8:59

hlava.dvacetdva

Podvodník vyhazuje podvodníka

;-D;-DR^

0/0
3.11.2011 15:36

uplnej_debil

Re: Podvodník vyhazuje podvodníka

;-D ... a bonzák bonzuje na bonzáka. Hlavně, že maj všichni maturitu z rytí záhonků.

0/0
3.11.2011 16:20

jaktobude

a to šlo jen o pár tisíc

Zatím co nám tady Dalíkoví , Kalouskovi, Hušákovi a i  další hoši ukládají na soukromý účty miliardy, chudáci dole si chtějí brát život pro 4 a půl tisíce za tři měsíce. Tady to asi brzy bouchne.

0/0
3.11.2011 14:18

stefi_ul

Re: a to šlo jen o pár tisíc

Mas nejaky dukaz?? Nevahej a podavej trestni oznameni. Neni nic jednodusiho.

0/0
3.11.2011 14:53

sun.alex

Re: a to šlo jen o pár tisíc

Myslím, že by stačilo, kdyby každý občan, dejme tomu třeba jako Vy nebo já, řekl...Na všechno, co mám, jsem si vydělal řádnou prací, vše jsem zdanil dle platných - i když třeba idiotských zákonů - a jestli někdo něco mele o tom, jako ten čurda z ODS s 16 milióny, co prohnal vlastní mámě účtem...Mimochodem, to je teda úroveň;-D Takové by snad měli házeti divokým prasatům, protože si nic jiného nezaslouží....Ministr...;-D To je teda růst morálky od předání moci před 20 lety...;-D

0/0
9.11.2011 20:50

papazian

To jsou průvodní jevy kolapsu země!

Místo, aby se o bezpečnost starala oficiální policie, tedy státní, kterou si všichni již platíme ze svých daní, tedy u podnikatelů jen ti, kteří nemají sídlo v daňovém ráji, tak se vytváří v bohatších obcích paralelní domobrany, které suplují nefunkční krachující pravicový stát. V rámci úpadku této země se tonoucí i stébla chytá, země pláče a dochází k přetahování drobků, které ještě na zemi jsou. Zamysleme se ale trochu výš a ptejme se, jak je možné, že jsme v takovém bahně, proč jsme podlehli iluzi, že nízké daně zabezpečí skutečné fungování státu. Ve skutečnosti si vše doplácíme s dalších poplatků a ceníků, jen je to méně přehledné a budí to dojem,  že můžeme fungovat jako perpetum mobile, že bez peněz do hospod lez. Král je nahý, je třeba tuto pravdu všem říci, žabomyší problémy v Jaroměři to jen ilustrují. Tato domobrana by se měla zrušit a tvrdě požadovat po státu, aby si plnil své povinnosti nebo se celý národ nejen v Jaroměři zbouří!

0/0
3.11.2011 11:49

HHK77

Re: To jsou průvodní jevy kolapsu země!

Stát by měl mít roli ve vytváření podmínek pro lidi, nikoliv vodit lidi za ručičku a poskytovat veškré služby. Stát musí poskytnout základní servis a pokud chce občan něco navíc ať si za to připlatí.

+2/0
3.11.2011 12:06

Gilth

Re: To jsou průvodní jevy kolapsu země!

Vsechny mistni samospravy byvaji efektivnejsi nez centralni fungovani (Brusel je dokonalou ukazkou nysmyslnosti centralniho rizeni). A tak jako stat by se mel snazot co nejvice pravomoci predat na kraje tak i kraje by se mely snazit predat co nejvice pravomoci na mesta. Stat musi zajistovat jenom to nezbytne a jenom to co se tyka "vsech", vse ostatni je nesmyslny luxus bez efektovniho rizeni...

+1/0
3.11.2011 12:33

Mysel

Re: To jsou průvodní jevy kolapsu země!

Ozbrojene zedniky uz meli zrusit davno!

0/0
3.11.2011 14:16

Najdete na iDNES.cz