Příprava hokejistů před MS: Česko - Německo

Utkání hokejové reprezentace komentuje Michal Cirmaciu

ČESKO - NĚMECKO 3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0), konec utkání
1-0
3:2. Kaufmann zkusil bekhendový blafák nahoru a nedal. Stejný blafák proměnil Jan Kovář a Češi vyhráli jako včera 3:2, tentokrát na nájezdy. Nejlepší byli oficiálně Kašpar a Endras. Hezký večer.
0-0
Hospelt i Holík zkusili bekhendový blafák po ledě. Dopadli stejně.
0-0
Blafák Kašpara do forhendu zastavil beton.
0-0
Reimer zkusil střelu a neuspěl. Trefil Kováře. Jede Kašpar.
65:00
Je to tak. Jakub Kovář jde na nájezdy. Zajel k brance pod kotel a rámus zesílil.
65:00
Na ledě se rozhýbává Jakub Kovář. Fanoušci si svého oblíbence všimli a skandují jeho jméno. Že by šel na nájezdy?
65:00
Konec prodloužení. Po buly oslabení Němci puk vyhodili. Budou nájezdy.
64:50
Schüle osolil Vampolu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. To se nejspíš pár vteřin před koncem prodloužení vyplatilo. Vampola čekal na nahrávku Vondrky ve střelecké pozici. Ale Česko si ještě vzalo time. Něco zkusí.
62:54
Kumstát se dostal ke střele a opět zakročil Endras.
61:34
Vondrka našel Vampolu úplně volného před Endrasem. Ten oba pokusy zneškodnil. Dnes podal dobrý výkon.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se pět minut prodlužovat.
59:02
Kudělka střílel od modré a Endras tentokrát vytáhl lapačku. Všechno bylo jedno. Kudělka vytáhl puk ze středního pásma a byl ofsajd.
57:26
Endras sice puky jen vyráží, ale stačí to.
56:31
Další vyhozený puk od Němců Pöpperle zachytil a jeho spoluhráči rozjížděli akci od své branky.
54:21
V hale se tleská, sklanduje, ale kýžené vedení Čechů nikde. I když šance mají. Teď se probíjel Vondrka. Snaží se, je doma.
52:30
Pech střílel zleva. Endras vyrazil.
49:42
Vampola dorážel u Endrase a to se nelíbilo Schützovi. Vampola ho chtěl pohladit, ale bylo to ještě horší než lepší. Menší strkanice klubka hráčů skončila bez následků.
48:00
Utkání sleduje 3588 diváků, ohlásil moderátor v hale.
47:50
Birner i Pech měli pěkné šance. Oba stříleli z dobrých pozic a nikdo je nebránil. Endras se stačil pokaždé přesunout a oba puky vyrazil.
46:58
Pět na pět. Endras si zachytal, pá střel musel zneškodnit. Vylepšil si statistiky.
44:58
Reimer hákoval Pecha a dostal dvě minuty.
43:41
2:2. Němci využili přesilovku po střele středem. Nahrával Barta, zakončil Schubert.
43:23
Tenkrát dostal dvě minuty za hákování.
43:14
Střílel Kreps, ale Endras v poklidu zasál. Střela šla i tak vedle.
42:27
Poklidný úvod třetí třetiny. Jako by týmům stačilo, co zatím stihly.
40:01
40:00
Druhá třetina patřila Česku. Zásahy brankářů: Pöpperle 4, Endras 13, celkem 17:20. Na vyloučené je to 3:3 (2:1, 1:2).
40:00
Konec druhé třetiny.
39:33
Reimer je také šikovný. Teď prohodil puk brankovištěm u Pöpperleho, ale netrefil ho tak, aby si brankář srazil puk do branky.
36:58
Novotný inkasoval prudkou ránu pukem do nohy a zahání bolest na střídačce. Jinak ale Němci moc dobře přesilovku nehráli.
34:58
Jan Kovář dostal dvě minuty za hákování.
34:05
2:1. Krásná akce, na které se podílel i Novotný. Odtáhl soupeře pohybem za branku a otevřel prostor pro rychlou kombinaci. Nakládal a Kašpar asistovali, Tenkrát zakončil do prázdné branky. Jako na bagu při rozcvičce.
32:48
Reimer sundal Adamského ve střední třetině a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
31:08
Němci jsou v pěti.
30:18
Kreps se znovu ukázal. Dostal se ke střele zprava. Endras koukal pod sebe a puk přece jen zachytil.
29:08
Lewandowski dostal dvě minuty za hru vysokou holí. Ukazoval sudímu, že ho nejspíš soupeř nakopl, ale nepomohl si. Už se dívá.
28:29
Další dvě akce předvedli Pietta a Holík, který ujížděl po levé straně a trefil branku, ale Endras střelu srazil.
27:00
Nejdříve se do puku v kruhu opřel Kašpar, pak na druhé straně v jízdě Hospelt. Ten trefil boční sítku.
25:26
Pěkný nápor Čechů pokračuje. Nakládal střílel, odražený puk vracel Kumstát. Oba pořádně napřáhli, ale nedali. Teď to byla svižná hra plná šancí. To je jiná podívaná.
24:10
Už to zase mohlo být všechno jinak. Schütz natáhl a trefil tyčku.
22:24
Nejdříve se pěkně uvolnil Jan Kovář, ale nedal. Pak měl šanci Kreps a také nic. Ale už je to 1:1. Čáslava asistoval a Kreps potvrdil svůj tah do branky, který naznačil chvíli předtím. Zasunul puk k tyčce na ledě bezmocně nataženého Endrase.
20:21
Před Pöpperleho se zprava dostal Reimer, ale šanci neproměnil a jen zvedl hlavu ke stropu haly.
20:01
Stejně jako včera stříleli v první třetině podle oficiálních statistik častěji hosté. Zásahy brankářů: Pöpperle 13, Endras 7.
20:00
Konec první třetiny.
18:46
Německo dalo gól - 0:1. Gogula našel Buchwiesera, který střílel mezi kruky bekhendem lehce pod lapačku Pöpperleho. Puk zapadl k levé tyčce.