Diskuze

Čeští hokejisté na Finsko nestačili

Čeští hokejisté prohráli v úvodním zápase Channel One Cupu v Helsinkách s Finskem 2:3. Domácí celek vedl díky brankám Janneho Pesonena a Miky Pyöräläho 2:0. Čeští reprezentanti dokázali vyrovnat góly Jana Marka a Josefa Straky. Před koncem druhé třetiny ale rozhodující gól vsítil Pesonen.

Čekal jsem na tomhle
turnaji 3 jasný prohry a hned v prvním zápase jsem se zapotil. Tým je slaboučký, ale bojím se, že je schopen uhrát třeba i jednu náhodnou remízu. Každopádně je na čase EHT zrušit, na ligy se sází líp.
I když Rusové po prohře se Švédy si snad budou chtít spravit chuť a s náma zametou.
0 0
možnosti

xxxxPetrxxxx

15. 12. 2006 9:24
To je nominace,
že se to snad ani nedá nazvat repre, to je jakýsi výběr těch, co mají čas na turnaj, a nemusí shánět vánoční dárky
0 0
možnosti

bazalbub

15. 12. 2006 9:03
nevím proč jste tak kritičtí
Mě skolila nemoc a tak jsem ten zápas viděl, ale snad kromě 10minut v první třetině jsme byli lepší. Jsou samozřejmě vidět rozdíly způsobené různou vyhraností v repre a ne každý udrží dobrý výkon celý zápas, pro toto však asi tyto turnaje jsou.
Prohráli jsme protože v obou případech byla přesilovka 5:3 Finům doslova darovaná. Navíc je nutno vidět slabší výkon brankáře, Hnilička prostě nebyl ve své kůži nebo ho tyto zápasy nebaví , ale s takovou bych hledal novou jedničku.
Nakonec nejhorší hráč - ROLINEK
0 0
možnosti

donvito2

15. 12. 2006 7:37
REPRE-D-
Vono se není čemu divit,když reprezentace vypadá, tak jak vypadá. Když tam hraje třeba takový KUTLÁK, tak se divím, proč tam nehraje taky třeba KUDLÁKOVÁ a KUŘE.  ČAU
0 0
možnosti

Usmolená štětina

15. 12. 2006 7:32
Kdo ještě nehrál ať se hlásí!
Čeští hokejisté už dnes nestačí na nikoho. Taková je dnešní tvář repre země Holíků, Nedomanských, Holečků a Pospíšilů. Kdo ještě nehrál v reprezentaci, ať se prosím přihlásí. Na druhou stranu lituji trenéry. Skládat tyhle slepence musí být fuška. Co ale pořád zkoušejí? Vyberu na počátku sezóny 25-30 lidí a šmytec. Platil, Ficenec...kdo to je?
0 0
možnosti

Sick of it all

15. 12. 2006 6:54
Cesti hokejiste na Finsko nestacili...
to je mi ale prekvapeni. To uz se nasim dlouho nestalo, aby na eurohockey tour prohrali. No nevadi, ted zase bude nasledovat dlouha snura vitezstvi
0 0
možnosti

forhend

15. 12. 2006 6:45
Porážky
Už si pomalu zvykám na to, že na těchto turnajích jdeme od jedné porážky ke druhé...proč?