ČESKO - NĚMECKO

Přípravné utkání hokejové reprezentace v Ústí nad Labem

ČESKO - NĚMECKO 2:4 (1:0, 1:2, 0:2), konec zápasu
60.00
Konec utkání. Češi vedli 2:0, ale nakonec vstoupili do nové reprezentační sezony prohrou. Odvetu s Německem hrají již zítra v Karlových Varech.
59:47
Němci vyhodili na zakázané uvolnění.
58:58
Němci vedou 4:2. Po chybě Sýkory ujel Felski a pohodlně nikým neohrožován zasunul puk do prázdné branky.

Nepřehlédněte

Česko: Pinc - Píša, Čáslava, Richter, Žižka, Kroupa, Zíb, Hunkes, Kutlák - P. Sýkora, J. Straka, Rolinek - Irgl, Červenka, Varaďa - Kumstát, Skuhravý, Tenkrát - Netík, Huml, Langhammer.
Německo: Müller - Bakos, Holland, S. Goc, Draxinger, Ančička, Renz, Dietrich, Osterloh - Tripp, Ullmann, Seidenberg - Schütz, Hackert, Gogula - Klinge, Barta, Felski - Vervey, Fical, Polazek.
58:48
Český tým hraje power play. Pinc vyjel z branky na střídačku.
58:36
Němcům se podařilo dostat puk ze své obranné třetiny jen za pomoci plexiskla nad mantinelem do hlediště.
58:19
Němci se osvobodili zakázaným uvolněním. Jsou stále pod tlakem.
57:49
Český tým odehrál skvělou přesilovku plnou šancí, ale Němci nejtěsnější náskok uhájili.
57:20
Po tvrdé střele Sýkory dorážel Čáslava, ale gólman Müller byl úspěšný. Další nebezpečnou střelu Rolinka brankář opět zlikvidoval. I když se štěstím.
55:49
Za napadení byl vyloučen Tripp. Česko hraje opět přesilovku.
55:34
Oba týmy jsou v plném počtu. Němci se pokusili o rychlý útojk, ale rozhodčí jim odpískali zakázané uvolnění.
54:42
Chvíli mají možnost přesilovku 5 na 4 Němci. Jsou v plném počtu.
54:21
Němci jsou ve čtyřech, hraje se 4 na 4.
53:34
Petr Sýkora se dopustil nedovoleného bránění a česká přesilovka 5 na 3 končí. Chvíli ještě budou Češi hrát 4 na 3.
52:42
Česko hraje přesilovku 5 na 3! Může trvat až 1:36 minuty. Vyloučen německý hráč za sekání.
52:21
Dvě minuty za hákování Varaďy dostal Němec Hackert. Český tým hraje přesilovku.
51:30
Český kouč Hadamczik si vybírá první oddechový čas. Stáhl hru na tři úroky a poslal ze hry obrannou dvojici Hunkes, Kutlák.
51:01
Skuhravý na ledě. Český tým je kompletní a Němci vyhazují na zakázané uvolnění.
51:00
Další útok Německa zastavila postavení jejich útočníka v brankovišti.
49:12
Ullmann překonal dorážkou Pince a Němci vedou 3:2. Už podruhé v zápse využili přesilovku 5 na 3.