Hokejové mistrovství světa 2005
Program MS
Vídeň, Innsbruck - 30. 4. až 15. 5.

ZÁKLADNÍ ČÁST

Skupina A (Vídeň): Slovensko Rusko, Rakousko, Bělorusko.
Skupina B (Innsbruck): Kanada, USA, Lotyšsko, Slovinsko.
Skupina C (Innsbruck): Švédsko, Finsko, Ukrajina, Dánsko.
Skupina D (Vídeň): Česká republika, Německo, Švýcarsko, Kazachstán.

Sobota 16.15 A Rusko - Rakousko 4:2
30. dubna 20.15 A Slovensko - Bělorusko 2:1
16.15 B Lotyšsko - Kanada 4:6
20.15 C Finsko - Dánsko 2:1
Neděle 16.15 B USA - Slovinsko 7:0
1. května 20.15 C Ukrajina - Švédsko 2:3
16.15 D Švýcarsko - Česko 1:3
20.15 D Německo - Kazachstán 1:2
Pondělí 16.15 A Slovensko - Rusko 3:3
2. května 20.15 A Bělorusko - Rakousko 5:0
16.15 C Finsko - Ukrajina 4:1
20.15 C Švédsko - Dánsko 7:0
Úterý 16.15 B Kanada - Slovinsko 8:0
3. května 20.15 B USA - Lotyšsko 3:1
16.15 D Kazachstán - Švýcarsko 1:2
20.15 D Česko - Německo 2:0
Středa 16.15 A Rusko - Bělorusko 2:0
4. května 20.15 A Rakousko - Slovensko 1:8
16.15 C Dánsko - Ukrajina 1:2
20.15 C Švédsko - Finsko 5:1
Čtvrtek 16.15 B Slovinsko - Lotyšsko 1:3
5. května 20.15 B Kanada - USA 3:1
16.15 D Česko - Kazachstán 1:0
20.15 D Německo - Švýcarsko 1:5

 

OSMIFINÁLE

Skupina E (Vídeň): Slovensko, Rusko, Bělorusko, Česko, Švýcarsko, Kazachstán
Skupina F (Innsbruck): Kanada, USA, Lotyšsko, Švédsko, Finsko, Ukrajina

Pátek 20.15 E Rusko - Švýcarsko 3:3
6. května 20.15 F USA - Finsko 4:4
Sobota 15.00 E Bělorusko - Kazachstán 2:0
7. května 16.15 F Lotyšsko - Ukrajina 3:0
20.15 E Slovensko - Česko 1:5
20.15 F Kanada - Švédsko 4:5
Neděle 16.15 E Slovensko - Švýcarsko 3:1
8. května 16.15 F Kanada - Finsko 3:3
20.15 E Česko - Rusko 1:2
20.15 F Švédsko - USA 1:5
Pondělí 16.15 E Rusko - Kazachstán 3:1
9. května 16.15 F USA - Ukrajina 1:1
20.15 E Švýcarsko - Bělorusko 2:0
20.15 F Finsko - Lotyšsko 0:0
Úterý 16.15 E Kazachstán - Slovensko 1:3
10. května 16.15 F Ukrajina - Kanada 1:2
20.15 E Česko - Bělorusko 5:1
20.15 F Švédsko - Lotyšsko 9:1

O UDRŽENÍ

Pátek 6.5. 16.15 Německo - Rakousko 2:2
16.15 Slovinsko - Dánsko 4:3
Neděle 8.5. 12.15 Dánsko - Rakousko 4:3
Pondělí 9.5. 12.15 Slovinsko - Německo 1:9
Úterý 10.5. 12.15 Německo - Dánsko 2:3
Středa 11.5. 20.15 Rakousko - Slovinsko 2:6

 

PLAY-OFF

Čtvrtek 16.15 Česko - USA 3:2 s. n.
12. května 16.15 Kanada - Slovensko 5:4
20.15 Rusko - Finsko 4:3 s. n.
20.15 Švédsko - Švýcarsko 2:1
Sobota 16.15 Kanada - Rusko 4:3
14. května 20.15 Česko - Švédsko 3:2 v prodl.
Neděle 16.15 o 3. místo, Rusko - Švédsko 6:3
15. května 20.15 FINÁLE, Česko - Kanada 3:0

Najdete na iDNES.cz