Již potřetí v letošní základní části na sebe narazí Dynamo se Zlínem. V obou dosavadních případech byli úspěšnější Berani, ti nejprve v Pardubicích vyhráli 2:0 a pak doma Dynamo přetlačili 3:2 po nájezdech.
Východočeši dnes budou usilovat o sedmé vítězství v řadě, což se jim povedlo naposledy před téměř šestnácti lety. Zlín bude naopak chtít odvrátit hrozící třetí prohru za sebou.
0:00

Rozhodčí: Hradil (CZE), Svoboda (CZE) - Malý (CZE), Špůr (CZE)

0:24
Po přihrávce od Nakládala Hufa protáhl Blümel, ale zlínský brankář vyrazil puk do rohu.
0:53
Ani druhá Blümelova střela neskončila v síti.
1:11
Mezi kruhy si najel poměrně volný Mandát, ale i jeho pokus Huf vyrazil.
1:40
Kantor neudržel puk před Ferencem, dorážka ale šla mimo.
3:20
Kusý našel u tyče dobře postaveného Matýse, tomu ale ve stoprocentní šanci střela vůbec nesedla a pálil mimo.
3:57
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za držení hole
Zlín je v prvních minutách pod tlakem, ale může se oklepat v přesilovce. Dvě minuty za držení dostává Jan Kolář.
4:56
Beranům se však zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
5:40
Mezi kruhy čekal na přihrávku Karafiát, ale dostal puk do bruslí.
5:57
Dynamo je kompletní.
6:53
Vyloučen hráč Sebera (Zlín), 2 min. za hru vysokou holí
Přesilovka také pro Dynamo, dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Matěj Sebera.
7:07
Mikuš se snažil udržet pásmo, ale Zlín dostává puk až ke Kantorovi.
8:03
Po Mikušově přihrávce to zleva zkoušel Kusý, ale mimo.
8:24
Zlín opět vyhazuje kotouč.
8:58
Zlín je v plném počtu, Huf chytá do lapačky nahození ze středního pásma a oba týmy střídají.
9:27
Vyloučen hráč Nosek D. (Zlín), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo, dvě minuty za podrážení za vlastní brankou dostává David Nosek.
9:38
Berani vyhazují, puk je opět u Kantora.
10:35
Kusého střela z první neprošla.
11:14
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Paulovič a Roman
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:0

Dynamo ve druhé přesilovce sehrálo nádhernou kombinaci a jde do vedení! Paulovič po přihrávce dobře našel u levé tyče stojícího Patrika Poulíčka, který po zemi úplně v klidu jemným usměrněním uklidil puk do sítě.
12:15
Zakázané uvolnění Dynama.
12:43
Kantor neudržel střelu Řezníčka, ale puk se odrazil do rohu hřiště.
12:56
Ofsajd Beranů, následuje komerční pauza.
13:33
Před pardubickou brankou se snažil na přihrávku dosáhnout Jan Dufek, ale domácí bek puk odehrál.
14:05
Mandát v útočném pásmu hledal Kousala, ten ale nezpracoval.
15:44
Dynamo drží útočné pásmo, po sérii šancí šla Rohlíkova střela jen těsně mimo!
16:25
Rohlík znovu ve velké příležitosti, po Matýsově přihrávce stál sám před brankou, ale trefil pouze Hufa!
18:14
Blümel šel dva na jednoho s Romanem, ale přihrávka prvního jmenovaného neprošla přes bránícího hráče.
19:02
Vyloučen hráč Kusý (Pardubice), 2 min. za podražení
Po velkém tlaku domácích přichází další zlínská přesilovka, dvě minuty za podrážení pro Kusého.
19:38
Jeden z domácích hráčů byl v oslabení sám před Hufem, ale neuspěl!
20:00
Skončila první část, ve které bylo Dynamo jasně lepším týmem a po přesilovkové trefě Patrika Poulíčka vede 1:0. Do druhé třetiny Zlín vstoupí minutovou početní výhodou.
20:00
20:41
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:0

Zlínu se vůbec nedařilo usadit se v útočném pásmu, čehož Dynamo naplno využívá! V oslabení pláchl Patrik Poulíček a prudkou střelou dává svůj druhý gól v dnešním zápase.
21:31
Svačinovu střelu z úhlu vyráží Huf.
21:55
Prudkou Ondráčkovu střelu ještě možná tečoval David Nosek, ale Kantor má puk v lapačce!
22:56
Kolářovu střelu Matýs tečoval mimo.
23:09
Kolář znovu nahodil puk na branku, Huf má puk v lapačce.
23:37
Blümel na brankovišti dorážel další nahozený kotouč, ale puk nezasáhl.
25:04
Svačina nabil Mikušovi, ten pálí mimo.
25:57
Jakub Herman dobře mezi nohama tečoval střelu Hamrlíka, ale Kantor stihl zareagovat.
26:22
Nakládal hledal před brankou Pauloviče, ale puk jen prolétl do rohu hřiště.
26:50
Kantor vyráží dobrou střelu Štěpána Fryšary.
27:00
Z úhlu pálil také Gazda, ale Kantor kryje.
27:24
Camara dostal v útočném pásmu dobrou přihrávku, úmysl prosmýknout se mezi dvěma beky mu ale nevyšel.
28:04
Dobrou rychlost nabral Ondřej Machala, který obkroužil útočné pásmo domácích, ale Huf jeho následnou střelu zkrotil na hrudi.
29:15
Dvakrát tvrdě vypálil Jan Kolář, první pokus šel mimo, proti druhému pohledně lapačkou zasáhl Huf.
30:12
Na pravém kruhu pro vhazování dostal nabito Nakládal, příklepem z první ale trefuje pouze zlínského brankáře!
31:17
Střelbu bez přípravy si vyzkoušel také Pavel Sedláček, Kantor má puk v lapačce.
33:09
Kubiš (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Dufek
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:1

Podruhé v krátkém sledu se před Kantora dostal Pavel Kubiš a dává kontaktní gól! Kantor měl sice puk na betonu, ale nedokázal jej udržet před čárou.
33:57
Huf neudržel v lapačce střelu rozjetého Svačiny, nadvakrát puk ale nakonec zkrotil.
35:06
Zprava nahazoval Nakládal, Huf vyráží.
35:48
Patrik Poulíček po přihrávce zpoza branky trefuje z mezikruží horní tyč!
36:34
Přes obránce to bekhendem zkoušel Martin Novotný, Kantor má puk v lapačce.
37:31
Zakázané uvolnění Beranů.
38:07
Po hezké kombinaci domácích dostal puk volný Nakládal, ale Huf vyráží.
40:00
Ve druhé třetině padlo po gólu na každé straně. Zkraje na 2:0 pro Dynamo v oslabení zvýšil opět Patrik Poulíček a kontaktní gól má na svědomí Pavel Kubiš.
40:00
40:25
Nepovedená rozehrávka Nakládala a zakázané uvolnění Pardubic.
41:32
Krušné chvíle zažil Pavel Kantor, ten nejprve zastavil střelu Jiřího Karafiáta, ale musel ještě udržet další dvě dorážky Martina Novotného!
42:00
Zakázané uvolnění také na straně Zlína.
42:36
Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Matýs
Stav zápasu Pardubice - Zlín 3:1

Další domácí ťukes a je to 3:1! Po Rohlíkově přihrávce v brejku dvou na jednoho už mohl zakončit Ondřej Matýs, jenže střela mu nesedla. Matýs však stihl kotouč ještě vrátit Rohlíkovi a ten jej uklidil do prázdné.
43:15
Kolář (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Blümel a Paulovič
Stav zápasu Pardubice - Zlín 4:1

Opět brejk dvou na jednoho a Dynamo ani ne po minutě přidává čtvrtý gól! Blümel se dobře zbavil beka a uvolnil Koláře, jenž nedal Hufovi šanci.
43:30
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Mandát (Pardubice) neproměnil
Po faulu Štěpána Fryšary rozhodčí nařídil trestné střílení pro Dynamo, Jan Mandát ovšem po bekhendovém blafáku trefil pouze tyč!
44:09
Nabuzené Pardubice okupují útočné pásmo, Huf musel zasahovat proti dvěma nepříjemným střelám rychle za sebou.
44:09
Vyloučen hráč Ondráček (Zlín), 2 min. za zdržování hry
Dynamo bude navíc hrát přesilovku. Jiří Ondráček dostává dvě minuty za zdržování hry, vyhodil puk ven ze hřiště.
45:14
Huf výborně zneškodnil nejprve střelu Pauloviče a následně Blümelovu dorážku. Záhy byla ale hra přerušena, protože na ledě zůstal ležet Patrik Poulíček.
45:38
Odražený puk napálil Mikuš, Huf kryje.
46:06
Mandátovu střelu vyráží Huf.
47:06
Kantor vyráží prudkou střelu Řezníčka od modré.
48:10
Vyloučen hráč Karafiát (Zlín), 2+10 min. za vražení na hrazení
Pardubice budou hrát přesilovku po tom, co Karafiát narazil protihráče na mantinel. Navíc vyfasoval desetiminutový osobní trest. Dvě minuty odsedí Matěj Sebera.
49:00
V oslabení však po pravém křídle podél mantinelu pláchl Šlahař, Kantor ale vyráží!
49:29
Mandát (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Camara
Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:1

Arénou zní známá písnička, Dynamo zvyšuje na 5:1. Další přesilovkovou kombinaci uklidil přesně k tyči Jan Mandát.
50:24
Mikuš vyslal dopředu Rohlíka, ten ale neprošel přes obránce.
51:18
Vopelkovu střelu blokuje Jakub Nakládal. S velmi bolestivou grimasou a za podpory spoluhráčů odkluhal na střídačku.
51:34
Dufek (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Řezníček a Herman
Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:2

Zlín snižuje. Odražený puk od mantinelu napálil směrem na Kantora Dalibor Řezníček a do sítě jej nakonec uklidil Jan Dufek.
53:11
Matýsovi dnes snad již potřetí nesedla střela z první na pravém křídle.
53:48
Zakázané uvolnění domácích.
53:54
Od modré čáry nahazoval Ferenc a po zákroku Kantora se před ním strhla mela. Rozhodčí signalizuje vyloučení.
53:54
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za hrubost
Dvě minuty za hrubost pro Jana Koláře.
53:54
Vyloučen hráč Vopelka (Zlín), 2 min. za sekání
A pro Lukáše Vopelku dvě minuty za sekání.
54:48
Ostře z první pálil Zdráhal, Huf vyráží.
55:11
Na druhé straně se do zakončení tlačil Fryšara, ale Kantor si jeho pokus pohlídal.
56:10
Dobrou nabídku od spoluhráče do mezikruží jen těsně mimo tečoval Vopelka!
56:34
Paulovič pustil do šance Davida Noska, jeho střelu má však v moci Kantor.
57:48
Vopelka nabízel před branku Honejsovi, ten ale nezakončil.
59:01
Do konce utkání zbývá minuta, Dynamo kontroluje výsledek.
59:25
Vopelka v ofsajdu.
O sedmé výhře v řadě Dynamo rozhodlo třemi góly ve třetí třetině, zlínský kontr na 2:5 rozhodně nemohl stačit. Pardubice se ze sedmého úspěchu za sebou mohou radovat poprvé po téměř šestnácti letech. Z enteria areny se s vámi loučí Marek Votke.

8. 3. 2022 17:20Zlín–Pardubice 0:3
23. 1. 2022 17:00Pardubice–Zlín 4:1
5. 12. 2021 15:30Zlín–Pardubice 1:4
5. 10. 2021 18:00Pardubice–Zlín 5:1
5. 2. 2021 17:00Zlín–Pardubice 1:3
28. 12. 2020 18:00Pardubice–Zlín 5:2
13. 11. 2020 17:30Zlín–Pardubice 3:2
27. 9. 2020 17:00Pardubice–Zlín 0:2