Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Něco přes půl hodiny zbývá do začátku dnešní předehrávky 44. kola mezi Dynamem a Olomoucí. Na křídle druhé formace domácích se představí novic z Hradce Králové Matej Paulovič, jenž se včera stal součástí výměny za Švéda Oscara Eklunda.
0:00
1:31
Od modré čáry vypustil skrytou střelu Rostislav Olesz, ale Kantor puk betonem vyrazil.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Horák (CZE) - Kajínek (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 4 517

1:53
Zakázané uvolnění domácích.
2:25
Do sestavy Dynama se vrátil Robert Kousal a hned hledal před brankou Tybora, ten ale puk nezpracoval.
4:04
Příliš atraktivní hokej se v Pardubicích zatím nehraje, oba týmy čekají na své větší šance.
4:33
Chybu ve vlastním obranném pásmu teď vyrobil Denis Kusý a poslal do zakončení jednoho z olomouckých útočníků, ten ale netrefil branku.
5:20
Tybor prostrčil puk před prázdnou branku Olomouce, ale Kousal neměl hokejku v takové pozici, aby dokázal pohotově dorazit puk do sítě!
8:21
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za podražení
Hodně nešikovně teď na útočné modré čáře upadl obránce Jan Kolář, který přitom podrazil soupeře a dostává dvě minuty.
8:28
Olomouc získala vhazování a drží se v útočném pásmu.
8:44
Nahodil (Olomouc) vstřelil branku (13. gól v sezóně) , asistence Musil a Dujsík
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:1

A svou přesilovku po třiadvaceti vteřinách využívá! Přihrávku před klečícího Kantora přijal Lukáš Nahodil a v pohodě zasunul kotouč do poloodkryté branky.
9:20
9:47
Lukáš Nahodil byl v další obrovské šanci, když zakončoval brejk dvou na jednoho, tentokrát jej však Pavel Kantor vychytal!
11:10
Pozici před pardubickou brankou si hledal Jan Káňa, ale pod nohy se mu vrhl Kantor a přikryl puk lapačkou.
12:31
Mezi kruhy se zničehonic dostal k puku Ondřej Machala, ale Lukáš jeho střelu vyrazil.
13:14
Z pravé strany pálil Harju, jeho pokus byl ale sražen mimo.
14:22
Pavel Kantor rozehrál hokejkou, ale namazal přímo na hůl Zbyňka Irgla. Ten však naštěstí pro Dynamo nestál v dobrém úhlu a pouze vrátil puk Kantorovi do lapačky.
15:21
Látal (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Poulíček a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:1

A máme vyrovnáno. Patrik Poulíček posunul puk doleva na rozjetého Martina Látala, který se protlačil před Lukáše a překonal jej!
16:11
Pavel Musil dostal puk úplně volný před Kantorem, trefil ovšem pouze beton pardubického brankáře!
17:16
Zakázané uvolnění Olomouce.
19:02
Po dvou gólech hra opět utrpěla na kráse, opticky jsou aktivnější domácí, ale pouze se snaží o založení útoku. Většinou neúspěšně.
19:58
Za pardubickou brankou se k puku dostal Jan Knotek a rychlou otočkou se snažil překonat Kantora! Snažil se mu mířit mezi betony, ale gólman kotouč udržel!
20:00
Stav po ní je vyrovnaný 1:1. Jako první šla do vedení Olomouc, když se v přesilovce prosadil Lukáš Nahodil, za Dynamo pak skóroval Martin Látal.
20:00
20:53
Na úvod druhé části tu je zakázané uvolnění domácích.
22:00
Další zakázané uvolnění Dynama.
22:10
A do třetice...
22:41
Olomouc však ani z jednoho vhazování v útočném pásmu nic nevytěžila, gólmani se zatím moc nezapotili.
23:46
Ke střele se dostal Lukáš Nahodil, ale netrefil branku.
24:10
24:58
Dobrou pozici měl také Petr Strapáč, ale Kantor vyráží.
25:58
Olomouc zabírá, volný prostor se otevřel před Tomášem Dujsíkem, který zkoušel překonat Kantora střelou na lapačku, ale neuspěl.
27:30
Krásnou sérii kliček teď předvedl Robert Kousal a úplně volný trefil Lukáše do betonu. Od něj se puk odrazil přímo na hůl Radoslava Tybora, ale ten poloodkrytou branku vysoko přestřelil!
29:17
Voráček se uvolnil za olomouckou brankou a hledal najíždějícího Tybora, ten znovu neuspěl.
29:52
Vyloučen hráč Knotek (Olomouc), 2+10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Teď však trochu bolestivě domácím zařídil přesilovku. Jan Knotek se Tyborovi postavil do cesty ve středním pásmu a ramenem do obličeje jej tvrdě poslal k ledu.
29:52
Dvě minuty za Knotka odsedí Michal Vodný.
31:00
Svačina (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Tybor a Kousal
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 2:1

A také Dynamo svou početní výhodu využívá! Před Lukáše se nacpal Vladimír Svačina a dorval puk za jeho záda. Gól ale ještě řešil videorozhodčí kvůli podezření na vysokou hůl.
31:59
Olomouc mohla vyrovnat v brejku dvou na jednoho, ale Pavel Musil během zakončení podklouzl a Kantor nakonec puk vyrazil.
32:59
Skladaný (Olomouc) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Olesz a Vyrůbalík
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 2:2

Teď už však vyrovnáno je! Odrazem o brusle domácího hráče přenechal Rostislav Olesz v mezikruží puk Františku Skladanému a ten překonal Kantora!
35:24
Vladimíru Svačinovi v mezikruží najížděl volný spoluhráč, ale pardubický útočník vzal zakončení na sebe a Lukáš jej vychytal.
35:58
Vystřelil Radoslav Tybor, ale olomoucký brankář má další zákrok.
36:41
Tvrdou ránu vyslal Martin Vyrůbalík, ale Kantor vyráží.
38:00
Prudká přízemní střela Matěje Blümela prolétla jen těsně kolem olomoucké branky!
38:58
Ofsajd Olomouce.
39:52
Tybor dostal další nabídku před prázdnou branku, ale ani tentokrát nedokázal dostat puk za čáru!
40:00
Po konci druhé třetině se za pardubickou brankou strhla mela a vypadá to, že rozhodčí se chystají vylučovat. Po čtyřiceti minutách je stav vyrovnaný 2:2.
Vylučovat se nakonec nebude a třetí třetina začne při plném počtu hráčů na obou stranách.
40:00
40:40
Kantor sbírá do lapačky střelu Jiřího Ondruška od modré čáry.
41:34
Dynamo špatně vystřídalo a do šance se dostal Vilém Burian, Kantor však jeho pokus vytěsnil betonem!
42:13
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Hanáci budou hrát přesilovku. Robert Kousal dostává dvě minuty za vysokou hůl.
42:59
Olomouc se teď sama vyhnala z útočného pásma.
43:56
Na pardubickém brankovišti stál připravený Rostislav Olesz, jenž ze vzduchu trefil puk, ale Kantor jej chytil do lapačky.
44:13
Dynamo je kompletní, Kousal zpět na ledě.
44:34
Vilém Burian objel pardubického brankáře a bekhendem se už chystal zakončit do úplně prázdné branky, ale trefil tyč!
45:53
Na levém kruhu pro vhazování napřáhl Jan Zdráhal, ale Lukáš drží.
47:13
Od Lukáše se odrazil kotouč, který napálil Rhett Holland, ale olomoucký brankář přerušuje hru.
47:58
Vyloučen hráč Olesz (Olomouc), 2 min. za hru vysokou holí
Dynamo jde hrát další přesilovku. Rostislav Olesz si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
48:16
Olomouc ale vyhazuje kotouč.
49:39
Dynamu se přesilovka nedaří. Od modré teď sice vypálil Jan Kolář, ale Lukáš našel v pohodě puk v lapačce.
50:17
Dynamo se i po vypršení přesilovky chvíli drželo v útočném pásmu, ale žádnou větší šanci si nepřipravilo.
51:00
Před Kantorem se najednou zjevil Lukáš Nahodil, ale Kantor vyráží.
53:41
Čas zápasu se nachyluje a na ledě začíná být cítit boj o minimálně jeden bod.
54:28
Voráček ve vlastním obraném pásmu namazal Irglovi, ten ale neměl komu předat kotouč a sám toho moc nezmohl.
54:44
Trest týmu (Olomouc), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Teď mohou domácí sehrát klíčovou přesilovku! Olomouc špatně vystřídala a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Odsedí je Lukáš Nahodil.
55:14
Hned zkraje Olomouc vyhazuje kotouč.
56:32
Kousal dostal dobrou nabídku na levé křídlo, ale Jan Lukáš se zvládl přesunout a puk zastavil!
56:44
Dynamo opět z přesilovky nevytěžilo nic, Olomouc je kompletní.
57:39
Ofsajd domácích.
58:43
Minutu a sedmnáct vteřin před koncem třetí třetiny je pískáno zakázané uvolnění Olomouce.
58:43
Olomouc bere oddechový čas.
59:43
Zakázané uvolnění Dynama...
59:43
A domácí nechávají své hráče odpočinout, takže taktéž berou oddechový čas.
60:00
Skončila třetí třetina.
Oba týmy berou bod, za chvíli začne prodloužení o ten bonusový.
60:00
Začalo prodloužení.
60:33
Prostor si vytvořil Radoslav Tybor, ale dnes již tradičně netrefil branku.
61:09
Vyloučen hráč Dujsík (Olomouc), 2 min. za hákování
Ondřej Machala vybojoval faul a Dynamo bude hrát další přesilovku. Dvě minuty za hákování pro Tomáše Dujsíka.
61:39
Olomouc vyhazuje puk po Kousalově střele.
62:35
Olomouc znovu vyhazuje.
63:09
Dynamo zase moc nehrozilo a Hanáci jsou kompletní.
63:59
V útočném pásmu se uvolnil Pavel Musil, ale Kantor jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.
64:37
Vyloučen hráč Nahodil (Olomouc), 2 min. za držení hole
Další přesilovka pro Dynamo! Lukáš Nahodil inkasuje dvě minuty za držení.
65:00
Skončilo prodloužení.
Prodloužení skončilo, rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00
Začaly samostatné nájezdy.
39:0
Tybor (Pardubice) nájezd proměnil
Jako první se za domácí rozjel Radoslav Tybor a překonal Lukáše mezi nohy.