Dynamo je vyléčené. Chybí pouze Marek Hovorka s Patrikem Poulíčkem, začíná se zhruba za hodinu.
0:00
Utkání začalo.
0:25
Po Mandátově přihrávce zpoza branky na pravé křídlo střílel Robert Kousal, ale Honzík vyráží.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Úlehla (CZE) - Jindra (CZE), Zíka (CZE)
Počet diváků: 6 722

2:24
Dynamo v útočném pásmu vyprodukovalo další dvě střely, ale Honzík si znovu dal pozor.
2:56
Vyloučen hráč Jurčík (Litvínov), 2 min. za hákování
Teď si domácí zahrají první přesilovku v utkání. Ondřej Jurčík dostává dvě minuty za hákování.
3:59
Dvě velké šance vždy po nepříjemné teči mezi kruhy teď měly Pardubice! Honzík však stále drží obdržený počet gólů na nule.
4:24
Špatná přihrávka domácích znamená osvobození Litvínova.
4:56
Kloz dostal dobrou přihrávku opět mezi kruhy, ale trefil litvínovského gólmana!
6:09
Zdráhal byl sám před Honzíkem, ale po bekhendovém blafáku zamířil úplně vedle!
6:32
Litvínov se zatím k ničemu moc nedostává, teď jej zastavuje ofsajd.
7:26
Z pravého křídla pálil Lukeš, Štěpánek vyráží.
9:22
Blümel to teď zkoušel nadvakrát, nejdřív trefil beka před sebou a pak zamířil přímo do Honzíkovy lapačky.
9:37
Tomáš Pavelka teď se spoluhráčem ujížděl dva na jednoho, ale celou akci vzal na sebe a nakonec zamířil mimo!
11:36
Trávníček z otočky poslal puk jen těsně mimo!
11:43
Ofsajd Dynama.
12:07
Petružálek poměrně ostře z pravého křídla napálil Štěpánka do helmy a puk se odrazil mimo hřiště. Následuje komerční přestávka.
14:20
Vyloučen hráč Trávníček (Litvínov), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Michal Trávníček dostává dvě minuty za podrážení.
15:29
Přesilovky domácích jsou však šílené. Sami se dostávají ven z pásma a na cestě zpět je pískán ofsajd.
15:44
Petružálek (Litvínov) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Jarůšek
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:1

Teď je navíc vše zpečetěno litvínovským gólem v oslabení! V obranném pásmu utekl puk Denisu Kusému, který si přivlastnil Richard Jarůšek, našel Jakuba Petružálka, a ten se nemýlil!
17:03
Vyloučen hráč Eklund (Pardubice), 2 min. za hákování
Teď navíc Litvínov dostává možnost v podobě přesilové hry. Oscar Eklund dostává dvě minuty za hákování.
17:34
Domácí vyhazují kotouč.
18:30
Jarůšek (Litvínov) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Hübl a Doudera
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:2

A Litvínov nabídnutou šanci využívá. Z brankové čáry to zkusil Richard Jarůšek a puk propadl Štěpánkovi až do branky.
20:00
Skončila první třetina.
Litvínov v první třetině uštědřil domácím pořádnou lekci z produktivity. Dynamo mělo řadu gólových šancí, ale nevyužilo ani jednu a Litvínov naopak vede 2:0 po gólu v oslabení a v přesilovce.
20:00
Začala druhá třetina.
20:46
První střelu Pardubic ve druhé třetině našel Honzík v lapačce.
21:18
Ofsajd Litvínova.
21:41
Zdráhal vypálil po zemi od modré, Honzík vyrazil, ale nikdo nedokázal puk dorazit.
22:47
Další chyba v domácí obraně a Litvínov šel dva na jednoho, přihrávku však stihl zastavit obránce Dynama a napravil své zaváhání!
23:52
Mandát obkroužil branku a zkusil vystřelit, ale Honzíkovi tím nemohl nadělat žádné starosti.
24:39
Vyloučen hráč Baránek (Litvínov), 2 min. za hákování
Přesilová hra po Pardubice. Marek Baránek inkasuje dvě minuty za hákování.
26:20
Dynamo teď hodně zatápí Litvínovu, ale nemá ani štěstí! Puk se ne a ne odrazit na dorážku...
27:15
Martin Látal dostal přihrávku do úplně volného prostoru, ale trefil přesunujícího se Honzíka!
29:04
Bez nadsázky se dá říct, že Dynamo je celou druhou třetinu v pásmu Vervy, Litvínov se pouze brání...
30:58
Helt (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Jarůšek a Petružálek
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:3

Ovšem první šance Litvínova v prostřední dvacetiminutovce dnes snad už klasicky znamená další gól hostů... V brejku se před Štěpánka dostal Filip Helt a překonává jej.
30:58
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za nesportovní chování
V témže čase je navíc na dvě minuty za nesportovní chování vyloučen Rhett Holland.
31:21
Dynamo vyhazuje.
31:27
31:47
Jarůšek (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Petružálek a Hübl
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:4

Další přesilovka Litvínova je využitá. Richard Jarůšek dostal přihrávku přímo před Štěpánka a lehkým bekhendem domácího gólmana překonal.
31:47
Jakub Štěpánek také raději volí odjezd na střídačku... Do branky jde Ondřej Kacetl.
35:33
Kacetl má první zákrok, když vyrazil střelu z mezikruží.
36:39
Martin Látal to zkoušel přes obránce, ale Honzík vyrazil.
37:14
Vyloučen hráč Baránek (Litvínov), 2 min. za držení hole
Baránek jde dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát za držení hole a Pardubice budou hrát přesilovku.
37:47
Harju dobře zpracoval před brankou, ale neměl dost prostoru pro kvalitní zakončení, Honzík chytá.
38:17
Tentokrát napřáhl Denis Kindl, ale Honzík znovu připraven.
40:00
Skončila druhá třetina.
Ve druhé třetině Litvínov navýšil své vedení již na 4:0, když se trefil dvakrát během devětačtyřiceti vteřin, z toho jednou v přesilovce. Dynamo snad ani není horším týmem, ale jeho koncovka je žalostná.
40:00
Začala třetí třetina.
40:18
Kousal (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Tybor
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:4

Parádní vstup domácích do třetiny znamená skóre 1:4! Robert Kousal si od mantinelu navedl puk mezi kruhy a propálil Davida Honzíka.
40:35
Jan Myšák sám před Kacetlem míjí!
41:47
Vyloučen hráč Zdráhal (Pardubice), 2 min. za podražení
Přesilovka pro Litvínov. Jan Zdráhal dostává dvě minuty za podrážení.
42:11
Dynamo dostává puk ven z pásma.
43:03
Do jízdy dostal puk kapitán Litvínova Lukáš Kašpar, ale Kacetl mu skórovat nedovolil.
43:26
Mandát (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Tybor a Holland
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:4

Co nešlo domácím v uplynulé části zápasu se daří teď! V oslabená brejk dvou na jednoho možná trochu se štěstím využil Jan Mandát, který měl dost prostoru a dokázal puk procedit za Honzíka!
44:16
Po Ivanově chybě v obranném pásmu se k puku dostal Pawel Zygmunt, ale Kacetl byl připravený.
46:30
Další Myšákova střela z pravého křídla, Kacetl připraven.
47:19
Viktor Hübl dostal dobrou přihrávku do volného prostoru měl prostor na zakončení, Kacetl ale vytahuje další zákrok!
49:03
Teď je zase vepředu hodně aktivní domácí Dynamo, ale i David Honzík předvádí své kvality.
50:16
Dobrá útočná akce Litvínova, na jejímž konci byl v mezikruží Richard Jarůšek, ale puk mu při zakončení sklouzl z hole.
52:13
Domácí cítí, že by se zápasem šlo ještě něco udělat a snaží se útočit, ale už je nejspíš příliš pozdě.
52:35
Teď navíc Dynamo zastavuje ofsajd a následuje komerční přestávka.
53:29
Ihned po vhazování v útočném pásmu Dynama pálil Robert Kousal, ale přímo doprostřed branky.
54:12
S rozehrávkou teď trochu zaváhal Kacetl a puk se mu odrazil zpět do brankoviště, domácí gólman jej ale stihl před Petružálkem schovat do lapačky.
56:17
Vyloučen hráč Válek (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
Zřejmě poslední šance pro Dynamo. U mantinelu totiž Roberta Kousala fauloval Lukáš Válek a dostává dvě minuty za vysokou hůl.
56:17
Vyloučen hráč Válek (Litvínov), ot 10 min. za nesportovní chování
Válek navíc ještě navrch dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
57:57
Litvínov vyhazuje kotouč.
58:46
Dynamo to zkouší v šesti, ale hraje se ve skrumáži u mantinelu.
59:24
Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Zdráhal a Látal
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:4

Přecejen ale domácí power play využívají! Na vrcholku kruhu pro vhazování napřáhl Juraj Mikuš a propálil Honzíka.
59:24
Dynamo bere oddechový čas. Kacetl se vrací do branky, ale ihned po buly je připraven odejt.
Konec utkání.
Už to ale nestačilo. Pardubice sice po zlepšeném výkonu v poslední třetině vstřelily tři góly, ale na body to dnes nebylo hlavně kvůli nepovedenému výkonu Jakuba Štěpánka... Litvínov si odváží tři body za výhru 4:3 a pěkný víkend vám z Pardubic přeje Marek Votke.