Vítám vás u prvního online přenosu z Pardubic v roce 2022. Domácí Dynamo s novým kapitánem Patrikem Poulíčkem bude dnes hostit karlovarskou Energii.
Mezi oběma týmy je v tabulce deset příček a čtyřiadvacet bodů rozdílu. Vary vyhrály své poslední dva zápasy proti Kladnu (6:4) a Zlínu (4:2), Dynamo zase naposledy uspělo v Hradci v poměru 4:1.
Jako sedmého obránce má dnes Dynamo připraveného mladého Tomáše Jelínka.

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Veselý (CZE) - Ondráček (CZE), Klouček (CZE)
Počet diváků: 1 000

0:00
0:06
První vhazování pro sebe získalo Dynamo, ale první pětka si nerozuměla při přechodu do útoku a je pískán ofsajd.
0:28
Další akce už byla o parník lepší! Musil stál úplně sám před Novotným a nepříjemně tečoval nahození Juraje Mikuše, Novotný však zasáhl!
1:20
Mezi kruhy se k puku dostal Košťálek, ale jeho střela neprošla přes obránce.
1:49
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za podražení
První pokus Energie o útok končí faulem domácího týmu. Jan Kolář dostává dvě minuty za podrážení.
2:16
Roman s Andělem se v oslabení vydali dopředu, ale Novotný Andělovu střelu vyrazil hokejkou.
2:37
Na druhé straně karlovarské zakončení zastavuje Dominik Frodl.
3:08
Tomáš Mikúš svižně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Frodl měl co dělat, aby neinkasoval!
3:49
Dynamo je kompletní.
4:38
Košťálek nahazoval puk od modré, Novotný zasahuje.
5:37
Dynamo zamklo Vary v jejich obranném pásmu, Mikušova rána z první ale šla mimo.
6:00
Musil se zády k bráně pokoušel tečovat další Mikušovo nahození, ale puk si pouze sklepl pod nohy.
6:06
Matěj Blümel měl na holi první gól zápasu, ale bekhendem trefil pouze Novotného!
6:31
Po Musilově přiťuknutí se na branku rozjížděl Patrik Poulíček, ale zastavil jej ofsajd.
7:08
Vondráček hledal mezi kruhy Kulicha, který mohl zakončovat, ale nedokázal zpracovat puk.
7:38
Redlich (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Beránek a Novotný
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1

Dynamo bylo v začátku utkání jasně lepším týmem, do vedení jdou však Karlovy Vary! Do úniku dvou na jednoho se dostali Beránek s Redlichem a druhý jmenovaný jen v klidu nastavil hůl do přesné přihrávky.
9:21
Poulíček po výměně s Kolářem zavezl puk do útočného pásma, ale nezakončil.
10:54
Anděl tečoval Romanovo nahození od modré, Novotný zareagoval!
11:24
Přímo před Frodlem číhal na zakončení Petr Koblasa, ale ke kotouči se nedostal.
12:56
Blümel se pěknou kličkou zbavil obránce, ale dostal se do příliš velkého úhlu a Novotnému příliš mnoho práce nepřidělal.
13:14
Vyloučen hráč Novotný (K. Vary), 2 min. za podražení
První přesilovka také pro Dynamo. Filip Novotný podrazil Anthonyho Camaru a dostává dvě minuty, které odsedí Jiří Kulich.
13:58
Po necelé minutě přesilovky se zatím Dynamo nepodařilo usadit se v útočném pásmu.
14:40
Dynamo zastavuje ofsajd.
15:14
Camara (Pardubice) vstřelil branku (16. gól v sezóně) , asistence Košťálek a Říčka
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1

Dynamo se v závěru přesilovky nakonec přece jenom zvládlo udržet v útočné třetině a srovnává na 1:1! Příklep Jana Košťálka za Novotného tečoval Anthony Camara.
15:14
Vary ovšem sahají po trenérské výzvě!
15:14
Gól platí, Dynamo srovnává na 1:1 a navíc bude hrát další přesilovku.
15:14
Trest týmu (K. Vary), 2 min. za zdržování hry
15:51
Camara chybně rozehrál na útočné modré a nabídl brejk Tomáši Vondráčkovi, toho ale vychytal Frodl!
17:14
Vyloučen hráč Havlín (K. Vary), 2 min. za podražení
Vteřinu před vypršením týmového trestu dostává Dynamo další přesilovku. Dvě minuty za podrážení inkasuje Tomáš Havlín.
17:41
Říčka na levém křídle promáchl.
19:20
Z první pálil Paulovič, Novotný vyráží a Vary už jsou kompletní.
20:00
První třetina končí za stavu 1:1! V osmé minutě nejprve brejk dvou na jednoho proměnil Tomáš Redlich a pět minut před koncem vyrovnal Anthony Camara. Dynamo pak nevyužilo dvě přesilovky v řadě.
20:00
21:25
Dynamo vířilo v útočném pásmu a z úhlu zakončoval Robert Kousal, Novotný byl ale připraven.
21:57
Blümel dobrým pohybem v útočném pásmu vytvořil šanci pro Patrika Poulíčka, ten byl sám před Novotným, ale gólmana Energie nepřekonal.
22:50
Košťálek tečoval nahození od modré čáry, stál ovšem před Frodlem a málem si dal vlastní gól!
24:18
Martin Weinhold byl volný v mezikruží, ale trefil pouze vyrážečku Dominika Frodla!
25:27
Zakázané uvolnění Varů.
26:02
Dynamo výborně kombinuje v útočném pásmu, ale většinou se mu nedaří zakončení.
26:45
Z úhlu to zkoušel Tomáš Urban, ale Novotný se nachytat nenechal.
27:46
Kohout (K. Vary) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:2

Na obranné modré čáře si vybojoval puk Martin Kohout a vydal se sám na Frodla, kterému nedal šanci přesnou střelou k tyči!
28:15
29:31
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za podražení
Přesilovku si po delším čase zahraje také Energie. Anthony Camara dostává dvě minuty za podrážení.
30:16
Střela Plutnara od modré prošla až k Frodlovi, ten ale puk vyrazil hokejkou.
31:27
Vary vykombinovaly domácí obranu a Tomáš Vondráček dostal přihrávku přímo před Frodla. Domácí gólman však proti útočníkovi Energie vytáhl parádní zákrok!
31:58
Redlichova střela od modré končí v lapačce Frodla.
32:42
Zdráhalovu ránu vyráží Novotný. Následuje zakázané uvolnění Varů.
34:45
Blümel hledal zadovkou spoluhráče před brankou, puk ale sebral bránící hráč.
35:44
Zdráhal pálil nepřesně, od zadního mantinelu se ale kotouč odrazil k Anthonymu Camarovi, kterého však vychytal Novotný.
36:58
38:18
Z levého křídla si najížděl Jiří Kulich, ale Frodl jeho pokus vyrazil betonem.
40:00
Druhá třetina končí, padl v ní jeden gól, o který se po samostatném úniku postaral Martin Kohout a Vary tak vedou nad Pardubicemi po čtyřiceti minutách 2:1.
40:00
41:05
V první minutě druhé třetiny už byly oba týmy na výletě ve svém útočném pásmu, ale gólmany to z míry nijak nevyvedlo.
41:52
Frodl byl venku z brány, aby pomohl s rozehrávkou a cestou zpátky poslal tělem k zemi Michala Plutnara, který zrovna projížděl brankovištěm a Frodl o něm nevěděl. Oba borci si pak vše vysvětlili.
42:20
Tvrdě vypálil Ondřej Vála, ale netrefil branku.
44:10
Zakázané uvolnění Dynama.
45:01
Paulovičova rána od modré na branku neprošla.
45:37
Vondráček posílal před branku puk pro Hladonika, ale dráhu přihrávky změnil obránce Dynama a Hladonik nezpracoval.
46:40
Beránkova rána letěla mimo.
47:05
Na levém křídle puk napálil Robert Říčka, ale Novotný se zvládl přesunout a puk zastavil.
47:42
Ondřej Beránek rozjel dnes již několikátý brejk Energie, ale Frodl puk za svá záda nepustil!
48:14
Anděl jen tak plácl do puku na modré čáře a ten doplachtil až do lapačky Filipa Novotného.
48:36
Redlichova střela sražena mimo.
49:21
Robertson (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Musil 11 a Košťálek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:2

Dynamo se po necelých deseti minutách třetí třetiny dočkalo vyrovnání! Střelu Jana Košťálka Novotný vyrazil přímo před dojíždějícího Dennise Robertsona a ten trefil poloodkrytou branku.
50:48
51:23
Camara (Pardubice) vstřelil branku (17. gól v sezóně) , asistence Kousal a Košťálek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 3:2

Dynamo po vyrovnání ještě vystupňovalo tlak a otáčí vývoj zápasu! Podruhé se dnes prosadil Anthony Camara, kterému přímo před branku přesnou přihrávku adresoval Robert Kousal.
52:46
Ze středního pásma se puk odrazil k Ondřeji Rohlíkovi, který mohl jet sám na bránu, jenže kotouč nedokázal zpracovat.
55:01
Sám na Novotného se tentokrát řítil Robert Kousal, bekhendem ale karlovarského gólmana nepřekonal.
55:22
Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Anděl
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 4:2

O vítězi je zdá se rozhodnuto! Necelých pět minut před koncem na 4:2 pro Dynamo zvyšuje Ondřej Rohlík.
55:51
Vyloučen hráč Poulíček (Pardubice), 2 min. za sekání
V závěru utkání si ještě Vary zahrají přesilovku, Patrik Poulíček dostává dvě minuty za sekání.
56:50
Energii se nedaří usadit se v útočném pásmu, Dynamo podruhé vyhazuje kotouč.
58:03
Po výlezu z trestné lavice se Poulíček vydal směrem na Novotného branku, ale hostujícího gólmana nepřekonal.
58:51
Tomáš Rachůnek se dostal k puku na pravém křídle, ale Frodl se včas přesunul a puk po Rachůnkově střele zastavil.
58:51
Vary berou oddechový čas.
58:51
Vary to budou zkoušet v šesti.
59:48
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za krosček
A výhoda to bude dvojnásobná, jelikož Juraj Mikuš dostává dvě minuty za krosček.
59:58
Plutnar ještě v samém závěru od modré trefuje tyč!
Na skóre už to ale nic nemění. Domácí Dynamo bere po obratu ve třetí třetině tři body za výhru 4:2. Před poslední částí prohrávalo 1:2, ale skóre postupně otočili Dennis Robertson, Anthony Camara a Ondřej Rohlík. Z Pardubic vám pěkný víkend přeje Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4