V sedmých zápasech Češi vítězí. Potvrdí to Krejčí s Pastrňákem?

Nepanikařil, nepálil zbrkle bez rozmyšlení. Tváří v tvář kanadskému brankáři Jordanu Binningtonovi v dresu St. Louis Blues český reprezentant David Pastrňák nejdřív naznačil střelu a puk ještě kousek potáhl, než ho poslal za záda ležícího soupeře. Třiadvacetiletý útočník tím ve třetí třetině šestého utkání finále play off NHL zvyšoval na 4:1, pomohl k výhře 5:1 a srovnání série na 3:3.

0
Jste přihlášen jako

Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

L62a21c27i 73S12u91s32t21e23k 7660507902616

dost bizarni statistika;-D autor ma alespon bujnou predstavivost

+1/0
12.6.2019 14:35

I97v50a17n 34M54i32n80á96ř 7662554647111

Vsadil bych si na Boston. Je možné, že způsobený humbuk - kolem předpokládaného vítězství a následná, dost vysoká porážka .. zanechá v týmu St.Louis psychickou stopu. Po takovéto nešťastné kombinaci není vyloučené, že si svůj kalich hořkosti - vypijí do dna.

Z80d94e37n21e20k 70N10a26j92m27a58n 1894673376

Mám ve čtvrtek zkoušku, ale asi si vstanu aspoň na 3. třetinu. ;-) V pondělí to nevyšlo, tak teď už to musejí Blues dorazit po více jak 50ti letech. ;-)