Lang v přípravě opět vstřelil dvě branky

New York - Další dva góly vstřelil český hokejový útočník Robert Lang. V přípravě před sezonou NHL tak pomohl Washingtonu k výhře nad Carolinou 3:2. Za Atlantu skóroval Kamil Piroš, góly Rostislava Klesly a Jaroslava Špačka nepomohly Columbusu. Vítěznou branku Rangers v New Jersey dal Robert Holík. Brankář Roman Čechmánek vychytal Anaheim.

Čechmánek kryl v Anaheimu všech 17 střel a čistým kontem pomohl k vítězství Los Angeles 4:0.

Naopak Tomáš Vokoun z Nashvillu inkasoval z 36 střel na ledě Atlanty čtyřikrát. V 50. minutě ho překonal i krajan Piroš, jenž skóroval v přípravě potřetí a zvýšil své naděje na setrvání v prvním týmu. Atlanta zvítězila 5:2 a Marc Savard dovršil svůj hattrick při hře soupeře bez brankáře.

Skórovali i další čeští hokejisté. Robert Holík z New Yorku Rangers se trefil na půdě svého bývalého zaměstnavatele New Jersey v 11. minutě v oslabení a nasměroval Jezdce k výhře 2:0.

Branky beků Rostislava Klesly a Jaroslava Špačka zato porážce Columbusu od St. Louis 2:3 nezabránily.

Výsledky:
Columbus - St. Louis 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
4. Klesla, 42. Špaček (Výborný) - 26. Rycroft, 40. Mayers, 51. Demitra. Střely na branku: 25:28. Diváci: 14.108.

Washington - Carolina 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
29. a 58. Lang, 56. Bondra - 58. Murray, 60. Staal (Vrbata). Střely na branku: 25:24. Diváci: 15.136.

Atlanta - Nashville 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
Branky
: 20., 30. a 59. Savard (na první F. Kaberle), 47. Kovalčuk (F. Kaberle), 50. Piroš - 7. Johansson (Židlický), 13. Tootoo. Střely na branku: 37:22. Diváci: 10.803.

Montreal - Minnesota 3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
Branky
: 32. Souray, 37. Ryder, 38. Hossa - 22. Žoltoks, 26. Daigle. Střely na branku: 38:16. Diváci: 17.305.

New Jersey - New York Rangers 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Branky
: 11. Holík, 16. Carter. Střely na branku: 19:20. Diváci: 12.452.

Anaheim - Los Angeles 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Branky
: 7. Klatt, 26. Brown (Žižka), 36. Višňovský, 50. Stümpel. Střely na branku: 17:43. Diváci: 15.109.