Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers.

Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers. | foto: Profimedia.cz

Nečasův gól Charlotte nepomohl, finále AHL vede Chicago s Hykou

• 0
Hokejisté Chicago Wolves s útočníkem Tomášem Hykou v sestavě se ujali vedení ve finálové sérii play off nižší zámořské AHL, na ledě Charlotte vyhráli 4:3 v prodloužení. Domácím nepomohl gól dalšího českého zástupce v souboji o trofej - Martina Nečase.

Charlotte dostal do vedení po 139 vteřinách hry v přesilové hře Trevor Carrick, v šesté minutě odpověděl Stefan Matteau. Díky gólům Nečase a Andrewa Poturalského, který se prosadil 57 sekund před koncem úvodního dějství, získal farmářský tým Caroliny dokonce dvoubrankový náskok.

Wolves ale ve druhé části smazali ztrátu díky Zacovi Lesliemu a Zachovi Whitecloudovi. V čase 65:30 rozhodl svým druhým gólem v utkání Matteau.