Čtenářům se proti Slovensku nejvíc líbil Kubalík, zklamal je Moravčík

Čtenáři iDNES.cz oznámkovali výkon českých hokejistů v úvodní výhře na MS proti Slovensku 3:2 po prodloužení. Nejlépe z hodnocení vyšli střelci Dominik Kubalík, Dmitrij Jaškin a obránce Libor Šulák. Za očekáváním naopak zůstali Michal Moravčík a Robert Kousal.

P26e98t39r 41B36á38č63a 8365296485145

jak může mít probiha Francouz 2.3 kdyz nechytil vůbec nic? Ba naopak nás ty dvě nahozeni ještě málem stali zápas. Totalne zoufale Repik 2.5, Gudase co netrefil ani hit ani puk nekolikrat 2.3. Chytil kdykoliv byl na ledě byl vidět dostane 2.7. Experti zas hodnoti

+1/−6
6.5.2018 13:24

P34e63t67r 65B39á51č78a 8235766265415

a moravcik nebyl určitě horsi jak Sklenička.

+2/−1
6.5.2018 13:26

R86u51d35i 88G31a48š27p80a34r 3299689659153

a ten nebyl horší než Polášek

0/0

P53e58t54r 20B86á58č56a 8945776985705

tak asi bude lepší když reknem, kterej bek byl ok, za mě Šulák:-)

P84e65t96r 62B21á80č95a 8675366275695

argumentace ala pomocná škola kdo nechytal za repre se nemůže vyjádřit?

P43e47t57r 64B24á15č49a 8675796765555

moc slozity co, tak me příště ušetřite vašich vylevu a sme spokojeni oba.

0/−1
6.5.2018 14:09

S64t61a44n72i48s13l46a51v 96H16ř67e50b19í22č53e58k 7734421793

Ano, zřejmě to máš v životě moc složité, když 17 chycených střel je nic a vyčítáš gólmanovi dvě nahození z něhož jedno bylo těsně před Francouzem tečované a druhé přes clonící hráče neviděl, což je chyba hlavně obránců!

+2/0
6.5.2018 14:18

P20e57t95r 55B83á31č87a 8535366595105

zaprvé to nebyly jen ty nahozeni, co střela to problém., neudržení puku případně vyrazení přímo před sebe. Při prvním nahozeni odklouza metr mimo brani proč? Druhy gol když nevidím musím stat tak abych viděl. Suma sumárum vychytal na OH čtvrtfinále, jina k je to desna bida. Štěstí, že dneska chyta Rittich.

0/−1
6.5.2018 15:20

S42t76a89n81i45s78l71a60v 80H38ř33e95b74í73č74e96k 7474521703

Chtělo by si to na jednu třetinu stoupnout do branky, byť by to byl zápas na nejnižší úrovni, gaučový odborníku!!!;-D

+1/0
6.5.2018 15:52

M55a75r34t10i65n 97N68e15p59l 4504592586198

Koukám, hlasující vyloženě znalci - "dal gol, tak musel bejt dobrej" ;-D

+5/0

R91u95d72o90l59f 36S75v73o86b23o61d51a 4869600301807

A co je na tom divného? Góly jsou to, co se počítá.

0/0
6.5.2018 13:45

M19i34c50h11a65l 13N33o18v76o34t83n76ý 8723219193316

S většinou se shodnu, ale Nečas jako třetí nejlepší hráč je úlet. 50 minut nedal přihrávku a kazil jeden útok za druhým, naštěstí to závěrem zápasu spravil. Spíš než k té čtveřici se známkou 1,x bych ho celkově zařadil do lehkého nadprůměru.

+3/−1
6.5.2018 13:15

M78i23c14h77a11l 83N47o21v75o95t68n62ý 8723579783466

A doufám, že ještě do turnaje zasáhne R^ Snad se oklepal z toho tlaku a bude pokračovat ve výkonu ze závěru zápasu.