Budějovice se proti Přerovu nadřely, Slavia těsně porazila Třebíč

Uf, to byly nervy, musí si oddechnout v Českých Budějovicích. Favorit na postup do hokejové extraligy se v prvním čtvrtfinálovém duelu play-off první ligy proti Přerovu nadřel víc, než čekal. Prohrával 0:3, pak 3:4, až v závěru vyrovnal Miloslav Čermák a v prodloužení pak rozhodl Luboš Rob. Pražská Slavia těsně porazila Třebíč 3:2, Jihlava udolala Frýdek-Místek 4:3 v prodloužení a Kladno zdolalo Ústí nad Labem 3:1.

R62a14d65e14k 39T84r80č83a 3460559646283

Áááá někdo nám vylezl z kanálu;-D

0/0
27.2.2017 16:27

J95a49n 76H48a57ž21m44u34k61a 6233286325

Přerov do toho, smeťte ty nehokejové Budějovice.

0/−2
27.2.2017 13:34

R27o73m13a45n 56K89r97a89t26o21c50h48v60i60l 1697688198969

Nějak Vám vážený odborníku uniklo, že všechny týmy které hodnotíte, již v první lize jsou...

L65i58b65o72r 51V29e70n16g50l85á31ř 4464695952734

ty vyrovnane vysledky ukazuji ze to bude tezke pro kazdeho. i tak nemyslim ze nekdo z 1.ligy ma na postup. Motor to je nafouknuta bublina. Jihlava, to by musela byt uzakonena branna povinnost a kladno je fakt prestarle. I kdyz prave Poldi bych to pral

0/−10
27.2.2017 0:01

R11u53d59o23l30f 82K37o93m54á69r53e35k 7138519352789

motor hasil, co to? koukejte zabrat! sice s vama hrajeme asi SF, ale mate na ligu, my ne. tak se snazte, motor R^R^

+3/0
26.2.2017 21:30

P66e70t27r 98Š77e54f73č18í91k 7456565124449

Nějak odvážnej po prvních zápasech.Kařdej kdo to sleduje tak ví,že je Motor jasnej favorit,ale ty už vidíš Slávii v SF.Aby ses nedivil.

F45i35l21i14p 12L12o57u10k66a 4876196348271

Ten gól v prodloužení nepadl při hře 3 na 3, ale při hře 4 na 4, pochopitelně, viz regule WSM ligy a statistiky zápasu, kde je to 4/4 u této situace napsáno černé na bílém.

0/−2
26.2.2017 21:28

J76a32n 52K57l46i56n59e20r 5441569980681

Vzhledem k tomu, že gól padl ve chvíli kdy obě mužstva měla jednoho vyloučeného se hrálo 3na3 nemohl padnout gól ve hře 4na4

+2/0
26.2.2017 21:35

F80i93l34i17p 33L55o68u65k16a 4836306208211

Máte pravdu, dal jste mi po zásluze mínus. Díval jsem se na špatný zápas. Ano, bylo to tak.

Nicméně, a to je docela zajímavé taky, v článku je psáno, že gól padl 32 sekund před koncem prodloužení. Padl v čase 64:28. Přičemž délka prodloužení v play-off první ligy činí 10 minut R^

0/0
26.2.2017 21:42

F90i34l33i71p 16L26o53u18k54a 4616806368691

Takže tu hůl na bití psa jsem nakonec stejně po zásluze našel.

P67ř51e91m55y72s77l 47H70r94o77m68a67d95a 2194766608201

Tak co v tom Kladně vyváděli ;-€ ? To se může rozhodčí snažit jak chtějí, když ten Machač neumí trefit vedle brány. Nějakou přesilovku jim dát museli, měli jim však dát přesilovku až v prodloužení. Zřejmě to ti mladí hráči nevěděli. Ty tři remízy by byly za kurz 100 : 1!! Tak snad zítra.

R74a58d15e60k 79T80r55č60a 3750129296363

No dneska o fous. Snad si kluci uvědomí, že to nebude zadarmo a přidají!:-) MOTOR!!!

N13o60r81b33e47r23t 44Š56t51ú91r 2906605331452

Měli jste vyhrát dnešní zápas, měli jste je na lopatě. Zítra spíš dostanete ranec o pět gólů.