Jihlavská Dukla je s dvanácti mistrovskými tituly historicky nejúspěšnějším československým klubem, Ústí nad Labem si extraligu zahrálo v ročníku 2007/08.
„Dukla nastoupí v tradičních bavlněných bordó dresech, Ústí nad Labem zvolilo k tomuto utkání svoji historickou modrou variantu,“ uvedl pracovník marketingového oddělení Dukly Jihlava Zdeněk Drla.
Ten zároveň informoval o tom, že děti mají na utkání vstup zdarma. „Stačí si vyzvednout na pokladnách volnou dětskou vstupenku,“ dodal Drla.
Jihlava se v retro dresech, které poprvé oblékla v prosinci 2014 při prvoligovém utkání na Kladně (porážka 0:4) a následně v lednu 2015 při domácím duelu s Českými Budějovicemi (na snímku dole, prohra 1:4), tento měsíc představí ještě jednou. V sobotu 14. ledna se v nich v rámci 41. kola WSM Ligy střetne s budějovickým Motorem.
„Ten dorazí v bílých replikách dresů, ve kterých jejich hráči nastupovali před šedesáti lety, tehdy pod názvem Slavoj,“ upřesnil Drla. Duel proti Českým Budějovicím sehraje Dukla v rámci oslav 60. výročí založení klubu.