TŘINEC - ZLÍN 4:3 (1:1, 3:1, 0:1). Konec zápasu.
60:00
Třinec ubránil těsnou výhru a vítězí nad Zlínem 4:3. Po třech zápasech doma Oceláři naplno bodují. O víkendu vydolovali plný počet bodů, v pátek vyhráli 5:0 v Českých Budějovicích.
59:57
Utkání ještě neskončilo, ale domácí fanoušci už slaví vítězství. Vhazovat se bude po zlínském zaázaném uvolnění v útočném pásmu Třince.
58:40
Hosté si berou oddechový čas. Vhazuje se před Lakosilem, začíná power-play.
58:17
Třinečtí se ubránili. Zlínský Baaštík sice vyhrál přetlačovanou se Štefankou, ale jeho bekhendovou střelu Lakosil nadvakrát vyrazil, domácí gólman zneškodnil i dvě střely Blaťáka.
56:17
Zlín zahajuje přesilovku. Za podražení je vyloučen domácí Martynek.
54:26
Hosté se ubránili. Třinečtí se dlouho nemohli dostat do pásma, povedlo se jim to až půl minuty před koncem přesilovky, ale Jančařík trefil jenom připravenou Murínovu lapačku a dvě Skořepovy střely mířily mimo.
52:26
Přetížená domácí obrana si může vydechnout. Za napadení je vyloučen hostující Balaštík a Třinec hraje přesilovku.
51:53
Hosté přišpendlili Třinecké do pásma, ale Veselý ani Vlach Lakosila nepřekonali.
48:17
Hosté se ubránili, přestože jim Třinečtí zle zatápěli: K Pletkovi se odrazil puk mezi kruhy, ale jeho střelu Murín vyrazil. Jančařík od modré těsně převstřelil a Pavelek v závěru neprotlačil puk na Janků.
46:17
Vyloučen je zlínský obránce Nosek za držení.
46:12
Oab týmy jsou v plném počtu. Ani při hře čtyři na čtyři, ani při zkrácené přesilovce domácích se žádná šance neurodila.
44:12
Přesilovku Zlína ukončil Balaštíkův faul. Zlínský kanonýr zahákoval Malinského.
42:55
Hosté rozehrávají sedmou přesilovku v zápase. Vyloučen je domácí kapitán Král za sekání.
41:54
Zlín snižuje v přesilovce na 4:3. Hosté podruhé využívají přesilovku. Prakticky celou jí odehráli v třineckém pásmu. Ujala se Veselého teč Hamrlíkovy střely, která zapadla pod horní tyč. Lakosil byl bezmocný. 2. asistence: Leška.
40:13
Hosté rozehrávají přesilovku, za držení je vyloučen domácí Pavelek.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. V závěru ještě pálil zadovkou Janků, ale Murín dokázal puk ztlumit.
39:03
Třinec vede 4:2. Mezi kruhy se srazili Martynek s Blaťákem, puku se zmocnil Polanský, vystřihl efektní blafák a pod padajícím Murínem vstřelil svou druhou branku v utkání.
38:20
Zlínu se přesilovka opět nevydařila. Ke střele se dostali až v závěru. Od modré pálil Hamrlík. Lakosil proti puku nastavil levý beton a vyrazil jej.
36:20
Hosté podnikli rychlý protiútok. Lakosil vyrazil Leškovu střelu, dojíždějící Pletka úmyslně posunul branku a je vyloučen za zdržování hry.
36:10
Král dobře viděl najíždějícího Pletku, poslal mu přihrávku, ale Pletku lehce zatáhl Blaťák, takže se domácí útočník k puku nedostal.
34:43
Hosté v přesilovce neskórovali. Do šancí se domácí nepustili, naopak podnikli dva rychlé protiútoky. Nejprve Skořepa nahrával Jančaříkovi na paty, podruhé měli hosté štěstí: Král se rozhodl pro přímou střelu, cestu puku navíc křižoval Pletka, ale Murín stačil reagovat a puk chytil do lapačky.
32:43
Domácí Kudrna je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Podle reakcí diváků viděl zákrok jen hlavní rozhodčí, hlasitě pískají...
32:11
Domácí využívají přesilovku a vedou 3:2. Murín neudržel Žabkovu střelu, a vyrazil jí před sebe. Tam si najel Janků a trefil odkrytou klec.
30:47
Třinec hraje přesilovku. Za nedovolené bránění je vyloučen zlínský Vlach, který navrch vyfasoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
30:35
Třinec vyrovnal na 2:2. Domácí se dlouho nemohli dostat do pásma, když se jim to povedlo, hned je z toho vyrovnání. Martynek zatáhl puk do pásma, nahrál do tandemu Polanskému. Jeho ránu Murín neudržel, nejrychleji se zorientoval Bordowski a dorazil puk do sítě.
28:10
Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Na dlouhou Tesaříkovu přihrávku si najel Barinka, puk se mu ale zamotal pod nohy a upadl. Kotouče se zmocnil Mokrejš, toho ale odstavil vrátivší se Martynek.
27:17
Tentokrát se hostům přesilovka nepovedla, dvakrát se dostali do ofsajdu. Lakosil zasahoval pouze proti střelám Blaťáka a Hamrlíka od modré.
25:17
Hosté mají druhou přesilovku v řadě. Za hrubost je vyloučen Janků.

Najdete na iDNES.cz