Po přihrávce Kadlece si Beránek pohraje s Novotným, ale míří znovu jen do připraveného Svobody.
Obránce Hejda s vypětím všech sil odstavuje od puku Petra Sýkoru, který by postupoval sám na Málka.
Duda fauluje Čáslavu a pardubický obránce ale odmítá přesilovku a oplácí. Obě mužstva budou hrát ve čtyřech.
Dlouhý pronikal po levé straně, ale trefuje jen boční síťku.
29:07
Brankář Svoboda musí zasahovat také při střele Fadrného.
28:47
Domácí nevyužili přečíslení dva na jednoho, Kopecký se rozhodl pro střelu, ale jeho ránu z levého kruhu Svoboda kryje.
27:45
Duda i Sýkora se vrací z trestné lavice.
27:30
Slavia se usadila v útočném pásmu, ale Svobodu ohrozit nedokázala, hrálo se hlavně u mantinelu.
26:48
Blažek zůstal ležet po souboji s Kadlecem, ale nakonec se zvedá a odjíždí na střídačku.
26:10
Málek musí vykopnout nebezpečnou Čáslavovu střelu z pravého kruhu.
25:45
Opět se bude hrát čtyři na čtyři. Na trestné lavici sedí Duda, který sekl gólmana Svobodu, a Petr Sýkora, také za sekání.
25:23
Beránek se šikovně uvolňuje po pravé straně, ale střílí velmi nepřesně.
24:45
Slavia mohla vzápětí jít do vedení. Beránek skvělou přihrávkou posílá puk Dudovi na modrou, ale jeho nájezd Svoboda výtečně chytá.
24:11
Oba týmy jsou kompletní, hraje se pět na pět.
23:26
Slavia - Pardubice 2:2 Sailer uvolnil Hejdu, jeho první střelu Svoboda ještě vyráží, ale proti dorážce je bezmocný.
23:11
Duda pěkně podržel puk a počkal na najíždějícího Koláříka, jeho ránu z první ale přesunuvší se Svoboda stihl betonem vyrazit.
22:37
Další zákrok si připisuje Málek, když tlumí na chráničích střelu Lubiny a puk nakonec přikryje lapačkou.
22:11
Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách, vyloučeni jsou za vzájemnou potyčku Duben a Jaroš.
22:11
Dlouhého střelu od modré Svoboda vidí a bez potíží kryje.
21:17
Fadrného ránu z úhlu Svoboda neudržel, ale Duda ani Fadrný nedokázali puk protlačit do branky.
20:50
Brankář Málek podržel svoji svoje spoluhráče, když skvěle zlikvidoval sólový nájezd Divíška.
20:01
Začíná 2. třetina. Zraněný Krátoška je v nemocnici s vyhozeným ramenem.
20:00
Konec 1. třetiny Slavia vstoupila do utkání lépe, první přesilovku a nápor při ní dokázala přetavit v gól. Nezvládla ale závěr třetiny, kdy Mudroch nejprve vyrovnala a o dvě minuty později připravil gól Kropáčovi. Zásahy brankářů: Málek - 9, Svoboda - 13.
18:48
Odpovědět se snaží Beránek, ale míří jen do středu branky a Svoboda jeho ránu likviduje.
17:57
Slavia - Pardubice 1:2 Střelou pod horní tyčku otáčí průběh zápasu Kropáč, který úspěšně zakončuje nájezd, do něhož ho vyslal Mudroch.
17:42
Po Pištekově přiťuknutí pálí Kropáč, Málek vyráží.
17:16
Kolaříku střelu tečuje Zbyněk Novák a puk se nezastavuje pod Svobodovými betony, ale pomalu se blíží k brance. Svoboda se ale včas otáčí a puk zalehává.
16:02
Sup od zadního mantinelu chystá šanci pro Beránka, ale slávistický kapitán netrefuje branku.