Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 2. 11. 2003 19:27

SLAVIA - KLADNO
2. listopadu

Utkání 12. kola extraligy komentuje Jaroslav Martínek

SLAVIA - KLADNO 4:2 (2:2, 2:0, 0:) Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo. Za skandovaného poltesku se do hromadné bitky v kladenském obranném pásmu pustili snad všichni hráči s výjimkou brankářů.
58:10
Slávistický kapitán sklidil potlesk za svůj čistý zákrok tělem na půlící čáře, kterým zastavil Kyselu.
57:40
Ihned z trestné lavice naskočil do šance Jankových, ale stačil se k němu vrátit Kolařík. Přesto Jankových ještě stačil posnuout puk Klimtovi, jeho ránu kryl Málek.
57:23
Hosté hrají v plném počtu. Slavia přesilovku sehrála dobře, ale neprosadila se.
55:31
Kladno už je ve čtyřech. V krátké dvojnásobné přesilovce sice Slavia vyhrála buly, ale Kadlecovu střelu od modré Pospíšil vyrazil.
55:23
Osm vteřin bude hrát Slavia pět na tři. Jankových zápasnickým chvatem poslal za kladenskou brankou na led Jaroše. Trenér Růžička si bere oddechový čas.
53:31
Jan Dlouhý za kladenskou brankou sekl Klepiše, Kladno se bude pošesté v zápase bránit ve čtyřech.
51:02
Kladno se sice dokázalo prosadit ke třem střelám, ale pokusy Kally, Kysely a Maleny pozorný Málek pochytal.
49:20
Pokračuje klasická početní výhoda hostů.
49:02
Za hrubost je vyloučený Beránek. Kladno hraje 18 vteřin v pěti proti třem.
48:42
Kladno je kompletní a má před sebou 38 vteřin početní výhody.
47:37
Na útočné modré Slavie se do sebe málem pusitli Graňák s Krulišem. Rozhodčí je od sebe odtrhli, a následně vznikla drobá strkanice. Hlavní sudí Husička si pozval oba kapitány, aby jim domluvil.
47:20
Síly na ledě se vyrovnají, do brejku v oslabení vyrazil Jankových, ale ve slávistické třetině se skácel k zemi, když ho Kolařík zasáhl vysokou holí v obličeji.
46:42
Pátá přesilovka Slavie, Martince za kladenskou brankou hákoval Lažo.
45:59
Kolařík z otočky napálil boční konstrukci branky.
44:35
Kladenskou obranu naprosto rozebral Vondrkův útok, ale Pospíšil si poradil se střelami Vondrky, Antoše i Kadlece.
43:35
Do rozhozené obrany Kladna vtrhl Beránek, dobrou přihrávkou vyzval ke skórování Supa, tomu ale kladenský obránce na poslední chvíli strčil do střely hokejku a srazil puk do rohu.
43:25
Kladno se přes aktivní obranu domácích nedostalo k jediné střele, Slavia se ubránila.
42:11
Zápas sleduje 3243 diváků.
41:25
Slavia se bude podruhé bránit v oslabení. Kadlec ve středním pásmu podrazil Jankových.
40:35
Do kladenské branky nastoupil na poslední třetinu Pospíšil. Jako první ho mohl zaměstnat Hruška, ale pohotvou střelou těsně minul.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Druhá třetina skončila za skandovaného potlesku asi tří tisíc lidí, kterým se dynamický hokej musí líbit. V závěru ještě Beránek připravil střeleckou pozici pro Kadlece, jeho střelu od modré Kopřiva zneškodnil.
37:12
Do třech dobrých pozic se dostal aktivně hrající Sup, nejdřív po přihrávce zpoza branky zkusil kličku do bekhendu, následně se dostal k střele zblízka, ale Kopřiva obě rány vyrazil. Ve třetí příležistost vybrusil sám před kladenského gólmana, ale už se k zakončení nedostal, byla posunutá branka.
35:19
Novákovu střelu od modré se snažil dorazil Jaroš, ale Kopřiva i druhý pokus zlikvidoval.
34:42
Málek si poradil se střelou Jana Dlouhého od modré čáry. Zápas je oboustranně velmi otevřený a k vidění je spousta šancí. Slavia své šance ale překombinovává, Kladno hraje přímočařeji.
31:35
Hraje se ve strhujícím tempu, obě mužstva útočí do otevřených obran. Do nadějné šance se dostal Klimt, který pronikl po levém křídle, snažil se objet branku a překvapit Málka. Ten si ale prostor u své levé tyčky pokryl a odrazil puk do rohu.
29:34
Elitní slávistická formace rozebrala kladenskou defenzívu a dvakrát měl gól na holi Sup, kterého zpoza branky uvolnil Beránek. Slávistický střelec proti Kopřivovi neuspěl a nepřekonal ho ani z dorážky.
27:53
Nejprve si Vondrka odstavil protihráče, dostal se do dobré střelecké pozice na pravém kruhu, ale přestřelil. Následně z rychlého protiútoku najížděl na Málka Horna, ale tísně obráncem nezakončil, akce skončila posunutou brankou.