SLAVIA - KARLOVY VARY

Finále play-off, 5. zápas

SLAVIA - KARLOVY VARY 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), konec zápasu
60:00
Konec, Slavia vítězí 4:0 a vede ve finálové sérii 3:2 na zápasy. Slávisté tak mohou v pondělí, kdy je v Karlových Varech na programu šestý zápas, slavit mistrovský titul.
59:00
Minuta do konce.
58:32
Slavia se ubránila. Po pokažené rozehrávce kryl Svoboda Košťálovu střelu.

Nepřehlédněte

Slavia:
Svoboda - Kadlec, Vašíček, Novák, Kolařík, Sloboda, Žižka, Drtina - Bednář, Červenka, Tomica - Hruška, Klepiš, Vondrka - Micka, Růžička, Sup - Rataj, Beránek, Čermák - Sklenář.
Karlovy Vary:
Mensator - Dobroň, Hanzlík, Mudroch, Řezníček, Němec, Prošek, Grof, Brňák - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Hluchý, Kraft, Skladaný - Melenovský, Kristek, Polák - Pech, Zucker, Procházka.
57:28
Akci hostů zastavil ofsajd. Už je zřejmě rozhodnuto. Vary se moc netlačí do útočení.
56:32
Přesilovka Varů. Žižka vyhodil puk mimo hramcí plochu.
56:22
Vary se v přesilovce neprosadily, Tomica je na ledě, ostatní tresty se pokrátily.
54:49
Grof tvrdě atakoval Vondrku, dostal 2+10 minut, pustili se do něj Klepiš a Kadlec, trestné lavice se zaplnily.
54:22
Vary si zahrají pět na tři. Vyloučen je Tomica.
53:42
Mezi kruhy nahrál Procházka Melenovskému, který byl mezi kruhy sám, ale puk muz sjel a z hranice brankoviště Svobodu nepřekonal.
53:58
Vyloučeni jsou Kraft a Řezníček na straně hostů, Micka a Sup. Vary ale hrajou přesilovku, protože MIcka dostal 2+2 minuty.
53:58
Micka se u hrazení pošťuchoval s Řezníčkem. A byla z toho strkanice.
52:09
Slavia přesilovku využívá - 4:0. Od modré vypálil DRTINA a s přispěním karlovarského obránce Dobroně se puk odrazil za Mensatora.
51:34
Pech vystřelil a dojížděl puk. Atakoval Svobodu a dostal za to od slávistů co proto.
50:23
Přesilovka Slavie. Mudroch se ohnal po forčekujícím Růžičkovi a je vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.
49:40
Do volného prostoru si najel Polák, pálil z pravého kruhu, Svoboda vyrazil a vytěsnil i Skladaného dorážku zblízka.
48:17
Utkání sleduje 16617 diváků, to je extraligový rekord!
47:46
Zblokovaná Ratajova střela končí v ochranné síti. Vary zvýšily agresivitu a aktivitu a tlačí se do zakončení. Slavii se otevírají okénka pro protiútoky
45:23
V klasické přesilovce se už slávisté neprosadili. Vary jsou v pěti.
44:37
Slavia přesilovku pět na tři využívá - 3:0. NOvák na modré nabil DRTINOVI a ten se trefil nádherně, přesně do rohu branky po Mensatorově pravici. Sudí Hradil si ještě nechal branku potvrdit od videorozhodčího.