20. března 2003

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

PARDUBICE - TŘINEC 10:2 (2:0, 4:1, 4:1) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu - Pardubice vítězí vysoko 10:2. Třinec po pardubické kanonádě ve druhé třetině odpadl a skóre se nakonec zastavilo na hrozivých 10:2. Pardubice dohrávaly v exhibičním tempu.
59:00
Pardubické hokejisty odměňuje za předvedený výkon nadšené publikum skandovaným potleskem vestoje.
57:47
Kudrna je střelecky při chuti, další jeho vizitka skončila na Horčičkově masce.
57:12
Kudrna se snažil přidat v pádu jedenáctý gól, ale netrefil.
56:07
Jubilejní desátou branku vstřelil Průcha - 10:2. Průcha zakončil ukázkově akci po ose Michal Sýkora - Koukal.
54:04
Před vyprodanými ochozy (9300 diváků) se pokračuje v exhibičním duchu.
52:14
Třinec dává gól útěchy - 2:9. Třinečtí dostali trochu prostoru v pásmu a na konci kombinace byl Janků, jenž střelou z prostoru mezi kruhy propálil Svobodu.
51:25
Janecký mohl po vypíchnutí puku protihráči přidat desátý gól, ale ještě hledal spoluhráče.
49:09
Pardubice přidávají 9. gól. Po Lubinově ráně Horčička neudržel puk a ten zamířil do odkryté branky Michal Sýkora.
47:46
Král přerazil hůl o Pišteka, s nímž předtím svedl několik soubojů a odebral se do kabin. Vyfasoval dvě minuty za sekání a navíc osobní trest dokonce utkání.
46:41
Třinečtí najížděli tři na jednoho, ale Jančaříkovi se nepovedla přihrávka. Hraje se bezstarostný hokej. Je rozhodnuto.
46:15
Divíšek zamířil mezi Horčičkovy betony, neuspěl.
45:28
Devátý gól měl na holi Průcha, Horčička jeho zakončení po rychlém kontru čelil úspěšně.
44:00
Na třineckou branku se valí jeden lavinovitý útok za druhým. Diváci ve vyprodané hale se dožadují desítky.
41:56
A je to 8:1. Třinec je zralý na ručník. Za pouhých 23 vteřin přidává tečí další gól Kolář. Od modré pálil Pácal.
41:33
Pardubice zvyšují na 7:1. Třinečtí pijí kalich hořkosti do dna. Kropáč u Horčičkovy pravé tyče trefil Malinského, Třinečtí marně čekali na přerušení, Kropáč našel mezi kruhy Dubna, jenž nezaváhal.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. Místo Mikesky, který ještě není zcela fit, bude pokračovat Kropáč, jenž hrál už na sklonku druhé části.
40:00
Skončila 2. třetina. Třinec v ní sice brzy snížil, ale pak přišly velké chvíle Pardubic a čtyřmi brankami prakticky rozhodly. Za stavu 1:5 střídal Lakosil, Horčičku překonal nešťastný odraz od Zbořilovy brusle.
37:42
A pardubický koncert pokračuje - 6:1. Pospíšil nahazoval puk prakticky z brankové čáry a od Zbořilovy brusle se odrazil za Horčičkova záda. Pardubicím vychází, na co sáhnou, naopak Třinec si vybral smůlu snad za celou sezonu.
36:49
Třinec je v útlumu. Snad jenom Jan Marek se proháčkoval mezi beky, zakončil, ale Svoboda vyrazil.
34:49
Martynek, ač faulován, vyslal na zteč Marka Ivana, jenomže ten si puk poslal daleko od hole. Třinec hraje přesilovku. Vyloučen Petr Sýkora za vysokou hůl.
33:36
Na Svobodu najížděl Zadina, ale nepřehodil beton pardubického gólmana. Vyprodaná pardubická hala pomalu začíná slavit první semifinálovou výhru.
32:56
Pardubice vedou už 5:1. Další bleskový výpad vyhnal z branky Vlastimila Lakosila. Koukal vyslal dopředu Koláře, ten najížděl s Průchou, sám zakončil a nedal Lakosilovi šanci. Do třinecké branky se postavil Horčička.
31:35
Současně s návratem vyloučeného Štefanky v přečíslení dva na jednoho těsně minul Divíšek. Pardubice hrají v pohodě.
29:35
Štefanka poslal k ledu Kudrna a byl vyloučen za nedovolené bránění.
28:31
Pardubice přidávají čtvrtý gól. Hala bouří. Petr Sýkora našlápl po levém křídle, přebruslil Jančaříka a mezi betony Lakosila posíla domácí do tříbrankového trháku. Na zteč vyslal domácího rychlíka obránce Pácal.
28:02
Další branka Pardubic neplatila. Pospíšil byl v brankovišti.
27:51
Pardubice využívají přesilovku a vedou 3:1. Mudroch poslal po modré přihrávku na Michala Sýkoru, který trefil přesně k levé tyči. Lakosil po kolizi se spoluhráčem nemohl zasáhnout. 2. asistence Blažek.
26:49
Třinec hrál v šesti a chybou při střídání nadělil domácím další přesilovku. Trest odsedí Marek Ivan.