Čtvrtfinále play-off, 1. zápas

21:57
Litvínov se usadil v pásmu, Kubinčák pálil ze střední vzdálenosti, Mensator vyrazil.
20:46
Domácí už jsou v pěti a Kraft tak tak, že nevyužil nedůsledné Jánského rozehrávky, zleva nadvakrát neuspěl.
20:01
Byla zahájena 2. třetina. Litvínov dohrává přesilovku.
20:00
Konec 1. třetiny. Začala divoce, Vary bleskově vedly 2:0, ale podobně rychle o náskok přišly. Ve vřavě karlovarské arény se zatím hraje smírně 2:2.
19:53
Ještě zakázané uvolnění Litvínova.
18:57
Behenského dorážku Tůmovy střely Mensator pravým betonem odrazil mimo.
18:31
Přesilovka Litvínova. Vyloučen je Duben za krosček na Reichla.
18:13
Šlégr nepustil Kristka do šance, u zadního hrazení ho připravil o puk.
17:01
Kubinčákovu střelu zprava likviduje Mensator rozklekem.
16:01
Hluchý pálil opakovaně bekhendem, ale nezvedl puk za ležícího Fraňka. Litvínov byl nedůsledný v obraně.
15:09
Litvínov je v pěti.
14:41
Vary zastavuje nepřesnost v rozehrávce - ofsajd.
14:14
Litvínov je ve čtyřech, Jedinou hrozbu pro Fraňka znamenala Řezníčkova rána od modré.
13:41
Domácí přišli o pásmo, ale už hrají úpět na tři.
13:09
Vary hrají přesilovku. Tůma je vyloučen za napadení. Vary hrají 27 vteřin čtyři na tři, pak dokonce půl minuty pět na tři.
13:09
Kumstát středem prošel až k Fraňkově brance, ale v klíčovém momentě mu puk sklouzl, navíc ho Švarný srazil na gólmana Fraňka, přerušeno.
12:14
Síly na ledě se vyrovnají. Za hrubost je vyloučen Šlégr, kterýž držel Košťála. Litvínovu se Šlégrův icing vymstil, po buly pálil Řezníček, následně litvínovský bek fauloval.