Olomouc slaví obrat v sérii s Plzní, Kometa je krok od semifinále

Hokejisté Olomouce otočili sérii s Plzní a vedou 2:1 na zápasy. Zvládli totiž třetí duel v domácím prostředí, kde zvítězili 3:2 po prodloužení. Ve druhém pátečním čtvrtfinále učinila třetí krok do semifinále Kometa, která zdolala Hradec Králové 2:1 a celkově vede už 3:0 na zápasy.

0
Jste přihlášen jako

Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

M52i89l68a96n 49S52v31i50t34á79k 9937310118

Plzeň si to prohrála už doma.

0/0
23.3.2019 11:56

J44a89r36o56m32í81r 49N52a78v28a31r97a 7890789546733

Ač je Olomouc moravský rival, bylo hezké, že při včerejším hlášení vítězství nad Plzní, celý brněnský Rondo aplaudovalo

P56a41v90e73l 11C67h89a84l43u35p17a 1864108978256

V Olomouci rozhodla zbytečná chyba dojíždějícího plzeňského útočníka, tuším Gulaše. Nepokryl si hráče, nestihl ho, chybělo tak půl metru. Předcházela tomu opět hloupá ztráta puku v útočné třetině. Zápas vyrovnaný, asi v prodloužení byla Plzeň blíže výhře. Zítra to bude důležitý zápas. Výborná divácká kulisa.

+1/0
23.3.2019 1:16

J70a54n 91J39o25r40d81a50n 5571917669

Tak vidim, ze hradec odehral dalsi fantasticky zapas. Ten smolenak uz nakazil i trenery.

+8/−2
22.3.2019 23:44

M43a49r78t24i40n 17P48o84c87h42m86a71n 6818919532

Olomouc - Plzen hodne slusny zapas hodny playoff. Skvela kulisa, perfektni tempo s minimem preruseni. Vsechna cest, ze ze z 2:0 dokazali vratit. Fanousci skveli na obou stranach, zadna extempore a pred stadionem v klidu pokec. V prodlouzeni jsme byli stastnejsi. Ale nakonec si myslim, ze zaslouzene vitezstvi. Ted to zitra potvrdit.

+8/0
22.3.2019 23:28

J75a81n 81K12l31á75s92e21k 6578954818519

Kometa to dnes urvala, ale hlavně ve 2. třetině dělali hodně chyb při rozehrávce z vlastní třetiny, po té Štenclově chybě padl i vyrovnávací gól. A taky byli o dost horší na buly atak si v útoku nedokázali vytvořit delší tlak a v obraně se naopak po prohraném buly pod tlak dostávali. A Orsava se šance musí snažit proměňovat, ne hledat nesmyslně Špenáta.

P66a53v73e87l 13Z30o41u27h15a73r 5888234784289

Dle prispevku v dizkuzi snad zrusime play off.Vsichni hrajou tuzku,anti hockey,maji stesti,maji smulu,je to nespravedlivy....atd.ANO je tezke 4x porazit jednoho soupere,ktery nam nesedi,umi to na nas ..a ted to nejde.

Z76b81y92n94ě14k 56P88r83o82c36h96á72z49k94a 8375923443336

Takže nemáš rád Plzeň, Hradec a český fotbalový tým?

T40o12m 94B16ř39í40z11a 6944917328256

Škoda, dnes bych Hradec pochválil, zítra už nemůže mít Brno snad takovou kliku.

+4/−8
22.3.2019 22:21

J22a57n 25T41o48d14o60r80o97v64i14č 9565871547902

Kliku, které mužstvo mělo ve třetí třetině šance? Malá nápověda, Hradec to rozhodně nebyl.

+5/−1
22.3.2019 22:37

R41o86b86e21r25t 18F19a28j78m93o77n 4568763863

Ve treti tretine urcite mel vic moznosti hradec nez kometa. Fandim komete a byl jsem tam. Budme objektivni...

+2/−2
22.3.2019 22:42

J25a35n 12T82o42d40o68r40o67v40i97č 9895851487162

Tak šance jak měli Orsava s Eratem neměli.

+3/−1
22.3.2019 22:45

R53o24b83e89r30t 31F82a25j96m54o67n 4448703103

Orsava to dnes prehraval a pak i eratovi hodne spatne nahral...

0/0
22.3.2019 22:49

J15a46n 30T28o50d38o33r46o26v89i63č 9145911797432

Ale byli to loženky, kdy měl Orsava střílet a ne nahrávat, ale to nic nemění na faktu, že takovéhle šance Hradec neměl.

P95e45t21r 22K28a12d43l93e81c 1980313447248

Slušelo by se dodat, že drtivou většinu čtvrtfinálových zápasů zatím velmi dobře zvládají rozhodčí. R^

M28i55c79h50a84l 17P38a20l31e13č31e18k 2631828572654

Ja bych Komete jen nepral v dalsim kole Olomouc. Protoze ti do medii nic nevykladaj, na nic si hrat nemuzou, jen proste jdou a drou. S takovym kolektivem se Brno za 3 roky nepotkalo

+7/−2
22.3.2019 22:10

P70e25t53r 68K84a63d20l59e62c 1390533257358

Neboj, vzhledem k tomu, že Třinec a Liberec si postup velmi pravděpodobně pohlídají, vypadne Kometa v SF s někým z nich :)

+3/−11
22.3.2019 22:12

Z78d25e94n36ě15k 89D91o21h90n59a90l 4669610660164

Kdo letos půjde do ELH místo Pardubic si taky tipneš, Petře, nebo to taky víš? :)

P11e35t88r 79H32o29v39o90r40k58a 8724251947974

Tak já tipuji, že Pardubice vyhrajou suverénně baráž a Chomutov vystřídá zřejmě Kladno.

+1/0

J81i64n51d16r88a 51S93t29e29p43a32n58e24k 6692466349668

tak vypadne ,no a co?

0/0
22.3.2019 22:35

P71e80t98r 28C42i93b46u70l18k54a 1636317789168

Olomouc dostat nemůžou v žádném případě. Semifinále se hraje tak, že semifinalista, co byl po základní části v tabulce nejvýš hraje s nejhůře umístěným

P40e39t39r 30C58i37b55u61l28k42a 1716107729338

Tak pořád Brno bylo 5. a Olmík 6. Kombinuj a pak mi řekni, jaký bude to semifinále

Z10d48e86n42ě88k 47D70o27h18n92a56l 4959510510364

Olomouc mohou dostat v případě, co jsem psal dole.

0/0

Z65d43e25n74ě63k 25D38o35h65n57a77l 4849670230424

Bylo by to zajímavé porovnání, zvlášť když 8 borců z Olomouce prošlo Kometou (a to ještě Houdek s Falterem už skončili, jinak by jich bylo 10) a řekl bych, že slušné číslo brněnských fanoušků přeje Olmíku, pokud nehrají s Brnem.

Ale na to by Brno muselo postoupit (nic není hotového, musí stále dřít), Olomouc také (Plzeň to zadarmo nedá, stále mi přijde pravděpodobnější její postup...) a právě jeden z předkola by musel postoupit a to, vzhledem z toho mála, co jsem viděl z těch zápasů, mi nepřipadá pravděpodobné...

+3/0
22.3.2019 22:19

P76a29v82e21l 55S72t59ř26í65t92e45c60k37ý 7589778642323

Je to hodně předčasný ale za stavu sérií a jejich vývoje jak jdou, by Kometa potkala Olmik až ve finále..