Č. BUDĚJOVICE - SPARTA 0:5 (0:0, 0:4, 0:1) Konečný výsledek
Konec zápasu Sparta postoupila do semifinále, pro Budějovice sezona končí.
Zápas se pouze dohrává.
56:25
Přečíslení dva na jednoho zakončil Bělohlav střelou do Kučery.
54:56
Č. Budějovice - Sparta 0:5 Hosté potvrdili dobrou efektivitu a Broš po přihrávce Kratěny projel do útočného pásma a z levé strany prostřelil Kučeru. Druhá asistence: Srdínko.
51:00
Tomajkovu střelu chytil Kučera.
50:39
Hřebejk se po objetí branky pokusil zaskočit Břízu, sparťanský brankář byl ale pozorný.
49:36
Až v závěru početní výhody nebezpečně pálil Štrba, ale znovu nechal jen vyniknout Břízu.
47:36
Tomajko si vyšlápl na Jindru a je vyloučen za vražení na hrazení.
46:04
Sparta přesilovku nevyužila, jedinou šanci Kratěny chytil Kučera. Na druhé straně měl štěstí Bříza, když tečovaný pokus Štrby přeletěl branku.
44:04
Procházka je vyloučen za nedovolené bránění.
42:39
Kučera musí likvidovat střely Paroulka a Tomíka, Sparta hraje v pohodě, uvolněně.
41:20
Leškovu ránu z levého kruhu chytá náhradní gólman Kučera jistě do lapačky.
40:50
Přesilovka Budějovic končí bez efektu.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny Sparta během devíti minut prakticky rozhodla o svém postupu. Budějovicím by pomohl pouze rychlý gól.
38:50
Špaňhel fauloval vysokou holí, po dlouhé době se vhazuje v obranném pásmu Sparty.
38:08
Č. Budějovice - Sparta 0:4 Tlak Sparty je drtivý, po Paroulkově přihrávce se Ujčík, ač tísněn, znovu prosadil.
35:39
Č. Budějovice - Sparta 0:3 Domácí jsou odevzdaní a brankář Hudáček na vše nestačí. Po dvou úspěšných zákrocích kapituloval po dorážce Tomíka. Přihrával Martinec. Po třetím gólu vystřídal Hudáčka Kučera.
34:44
Č. Budějovice - Sparta 0:2 První střely Šreka a Srdínka ještě Hudáček pochytal, ale v době, kdy Rob naskakoval na led, už další rána Šreka už skončila v brance. Asistence: Ptáček, Šimíček.
34:05
Suchánek se po faulu na Srdínka jede sednout na trestnou lavici k Robovi. Sparta hraje v pěti proti třem.
32:44
Rob podrazil Zelenku, Sparta hraje přesilovku.
32:22
Sparta po vstřeleném gólu zůstává při chuti, Srdínkovu a Leškovu střelu muset likvidovat Hudáček.
30:17
Č. Budějovice - Sparta 0:1 Hosté po dlouhé době navštívili své útočné pásmo, Šimíčkovo nahození zpracoval Ujčík a od zadního mantinelu přihrál volnému Paroulkovi, který nadvakrát překonal Hudáčka.
28:51
Hřebejkovu přihrávku z rohu usměrňoval na sparťanskou branku Michálek, ale skvělý Bříza hosty opět podržel. Vhazuje se v útočném pásmu Budějovic.
27:51
Hra je přerušená, hostující obránce Richter zůstal ležet na ledě s tržnou ránou. Po chvíli se zvedl a odjel na střídačku. Rozhodčí žádný faul neviděli.
27:30
Po odpískání se do sebe málem pustili Nedvěd a Vondrka, ale čároví rozhodčí je včas odtrhli.
26:45
Bělohlav ujížděl s Leškou na Hudáčka, ale přihrávku Bělohlava zastavil Suchánek.
26:25
Budějovický tlak pokračuje a domácí fanoušci jsou spokojení, chybí jim jen gól. Brankář Bříza si po necelých sedmi minutách druhé časti připsal už sedmý zákrok.