PARDUBICE - ZNOJMO 7:1 (4:0, 1:0, 2:1) Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo
59:14
Nudný závěr zápasu zpestřili Melenovský s Pištěkem boxerským soubojem ve středovém kruhu. Oba dostaly tresty po dvou minutách, ale hraje se pět na pět.
56:48
Přesilovka Znojma nebyla využita. Zápas se dohrává v poklidu v pomalém tempu.
54:48
Obránce Novotný prokličkoval před Altrichtera, ale už neměl sílu na zakončení. Za sekání vyloučil Rejthar znojemského Hamana.
50:34
Pardubice vedou 7:1 Kudrna si najel za bránu Znojma k odraženému puku a zasunul ho mezi betony brankáře Altrichtera.
49:50
Na obou stranách se hraje v plném počtu. Pardubice nedokázaly v přesilové hře překonat Altrichtera.
49:31
Kropáč připravil při přesilovce příležitost Tvrdíkovi, ale ten těsně minul branku.
47:50
Znojemský centr Erat krosčekoval Janeckého a byl vyloučen na dvě minuty.
47:30
Hraje se v poklidu. Pardubičtí kontrolují puk a diváci na vyprodaném stadionu se baví mexickými vlnami.
43:55
Pardubice vedou 6:1. Pištěk blafákem překonal Altrichtra.
42:39
Mudroch se vrací na led. Pardubice se druhé fázi přesilovky ubránily.
41:33
Znojmo snížilo Benák prostřelil od modré Svobodu. Znojmo využívá přesilovku a pokračuje ve hře 5 na 4.
40:39
Byl vyloučen Mudroch za krosček na Urama. Znojmo bude hrát 1:21 minuty přesilovku 5 na 3.
40:01
Rozhodčí vhodil úvodní buly závěrečné třetiny zápasu
40:00
Skončila 3. třetina
39:58
Sudí Rejthar signalizuje výhodu pro Znojmo. Ven půjde na první dvě minuty třetí třetiny Michal Sýkora za sekání.
37:25
Pardubice trochu polevily v herním tempu. Třetina se dohrává ve středním pásmu.
35:11
Pardubice bez problémů ubránili snahu Znojma v přesilovce.
33:11
Na trestnou lavici šel obránce Pardubic Zábranský.
33:30
I Znojmo šetří síly. Čtvrtá obrana Klimeš, Němeček je na ledě.
32:57
Obě mužstva jsou v plném počtu. Za Pardubice nastoupil i sedmý obránce Pácal.
30:21
Pardubice vedou 5:0 Od modré nahrál Michal Sýkora Lubinovi, ten nešel před brankou volného Blažka a pardubický útočník doklepl puk ze vzduchu do odkryté branky. Domácí využili dvojnásobnou přesilovku po 20 vteřinách.
30:01
Za krosšek vyloučil sudí Rejthar hostujícího Benáka. Pardubice budou hrát 61 vteřin přesilovku 5 na 3.
29:02
Domácí hrají další přesilovou hru. Za hrubost byl potrestán obránce Havíř.
28:40
Přesilovka skončila. Největší šanci Pardubic nevyužil Blažek.
26:40
Za držení dostal dvě trestné minuty znojemský Soudek.
25:34
Mudroch trefil Altrichtera od modré pukem do masky. Brankář Znojma se po chvíli zvedl z ledu.