ČESKÉ BUDĚJOVICE - PLZEŇ 2:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0), konec zápasu
65:00
Konec zápasu.
64:36
Harant dostal dvě plus deset minuty za úder do hlavy. U střídačky hostů srazil Nedomu. Hosté si berou oddechový čas.
62:16
Brabenec stál před Málkovou brankou úplně sám, ale nepovedlo se mu dobře trefit puk.
61:26
Na Málka teď vyslali spoustu tvrdých střel Posmyk s Gřegořkem. Ten je buď chytil nebo minuly branku.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec poslední třetiny. Bude se prodlužovat.
59:56
Zelenka dostal dvě minuty za hákování.
58:06
Matějovský na ledě. Oba týmy už jen dohrávají do prodloužení. O nic se nesnaží.
56:06
Matějovký dostal dvě minuty za hákování.
55:36
Plzeň srovnává na 2:2. Moravec sebral na vlastní modré puk, přejel pásmo a nahrál Důrasovi. Jeho střela zžejmě Turka překvapila, protže skončila za jeho zády.
53:18
Vak dostal dvě minuty za sekání.
52:42
Pořád stejný obraz hry. Plzeň se snaží útočit, ale nedostává se do šancí a Budějovice se pokouší o brejky, ale k těm jim Plzeň nedává příležitost.
50:38
Do rychlého protiútoku dva na jednoho se dostali Veselý s Muchou. Veselý před Málkem přihrál puk Muchovi, ale u něj se projevilo, že je obránce a do takové pozice se moc často nedostává. Skákavý puk se mu nepodařilo zpracovat.
49:45
Plzeň je častěji v útočné třetině, ale nedostává se tam ke střelbě. Budějovice dobře brání.
47:22
Vítek si objel branku a zblízka vystřelil. Turek se nenechal zaskočit a puk zastavil betonem.
46:19
Vak zkoušel Málka překvapit střelou pod horní tyčku. Puk skončil v lapačce.
45:30
Pulpán na ledě. Domácí nesehráli přesilovku moc dobře. Jedinou větší šanci měl Posmyk, který však netrefil Málkovu branku. Plzeň přidala na bruslení a snaží se vyrovnat.
43:30
Dvě minuty si odpyká Pulpán za nedovolené bránění
42:32
Plzeň snižuje na 1:2. Po střele Matějovského se puk odrazil k Zelekovi, který byl úplně sám před dezorientovaným Turkem a dorazil puk do prázdné branky.
41:18
Budějovice dostaly tres za příliš mnoho hráčů na ledě.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. V té krátké přesilovce stačil ohrozit Málka tvrdou střelou Hudec a do brejku na druhou stranu se vydal Adamský. Jeho lehkou střelu zvládl Turek zachytit hokejkou.
39:02
Vobořil povalil u branky Kotrlu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
37:56
Vhazovat se bude po pravici Turka. Budějovice teď měli několik zakázáných uvolnění po sobě, ale pořád nepouštějí Plzeň do šance. Hraje se bez jakéhokoliv ohrožení branky Turka nebo Málka.
35:18
Budějovice v plném potu. Plzeň se marně snažila dostat do střelecké pozice.
33:18
Za krosček dostal dvě minuty Brabenec.
32:37
Hübl vystřelil z pravého kruhu. Málek šel do rozkleku a zachytil puk betonem. Dojíždějícímu Hřebejkovi se nepovedlo puk zvednout a přehodit do branky.
31:59
Hrálo se od kruhu ke kruhu. Sailer teď akorát nahodil bekhendem na Málka, který lehký puk vyrazil. Tempo už se zpomalilo a Plzeň se marně snaží.
29:52
Málkovu pozornost vyzkoušel tvdou střelou z prostoru mezi kruhy Hudec. Málek puk chytá.