ČESKÉ BUDĚJOVICE - KLADNO 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu Hosté objímají gólmana Orcta, diváci pískají.
59:53
Rob se vřítil do útočného pásma, vypálil, Orct vyrazil jen do pravého kruhu. Odražený puk poslal hned na branku Sailer, trefil jen tyčku, od ní se puk odrazil do Orcta a od něj mimo branku.
59:23
Budějovický kouč si bere oddechový čas. Zřejmě chce nechat odpočinout hokejisty, kteří teď hráli při power-play, aby mohli pokračovat.
58:37
Domácí hrají bez brankáře.
57:38
Fanoušci houfně opouštějí stadion.
56:11
Hlasatel sice vyzývá diváky, aby povzbudili českobudějovický tým, fanoušci ale pouze pískají. Případně kříčí "budíček", "hrajte něco".
55:31
Hosté se v pohodě ubránili. Budějovická snaha je marná, Kladno dobře brání a Orct chytá výborně.
53:31
Bílek ve středním pásmu podrazil Suchánka, domácí hrají přesilovku.
51:30
Kladno hraje v plném počtu. Budějovice sehrály přesilovku velmi špatně, jednou se vhazovalo před Hudáčkem po zakázaném uvolnění. Na domácí hráčích je patrná nervozita a už i rezignace.
49:30
Malena je vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hrú vysokou holí. Domácí hrají šestou přesilovku.
48:02
Horna je zpátky na ledě. V přesilovce znovu pálili Rob i Sailer, ale z pravé strany na Orcta nevyzráli.
46:06
Hned po buly stříleli Rob a Sailer, ale výtečný Orct jejich rány kryl.
46:02
Domácí mají možnost reagovat na dva inkasované góly v přesilovce. Horna je vyloučen za podražení Vondrky.
44:34
České Budějovice - Kladno 1:3 Domácí se vrhli do útoku, ale kotouč zachytil Hořava a perfektně ho přihrál na červenou do breku Bílkovi, který sólový únik zakončil povedenou střelou nad vyrážečku.
42:43
České Budějovice - Kladno 1:2 Hosté začali přesilovku velmi vlažně, ale první vážnější ohrožení branky skončilo gólem. Čech nahodil kotouč do útočného pásma, Kysela vracel puk před branku, kde se od Babkovy brusle odrazil za bezmocného Hudáčka. Pokračuje se pět na pět.
40:28
Turek zahrál vysokou holí a nepříjemně zranil v obličeji Kruliše. Na ledě se objevila také krev. Turek dostal dvě plus dvě minuty.
40:26
Ke střele po ledě se dostal Frolík, ale Babka stačil srazil jeho pokus do rohu kluziště.
40:01
Začíná 3. třetina
40:00
Konec 2. třetiny
39:27
Kladno se v zápěru třetiny dostalo z tlaku a hrálo se ve středním pásmu.
38:42
Hraje se pouze před Orctem, kladenský brankář zatím drží nerozhodný stav. Vytáhl se také proti ráně Sailera z pravé strany.
37:45
Kalla se vrátil do hry. Ještě předtím stříleli těsně vedle Rob a Rachůnek. Ten ale také zlomil hůl.
36:22
Babka prostrčil puk k pravé tyčce na volného Sailera, jeho ránu ale přesunuvší se Orct zneškodnil. Po jeho zákroku byla hra přerušená a hráči se začali pošťuchovat. Nevylučuje se.
35:45
Za brankou Hudáčka vrazil Galla na hrazení Škodu, dostal dvě minuty a domácí hrají další přesilovku.
33:51
České Budějovice 1:1 Čtyři vteřiny před koncem Krulišova trestu vybojoval v rohu puk Hřebejk, přihrál na modrou Jasečkovi, který ještě kotou posunul na volného Babku. Ten se trefil mezi Orctovy betony.
31:55
Do dvou šancí se dostal Sailer, jeho bekhend z levé strany i ránu z pravého kruhu chytil Orct. Do další příležitosti už ho Kruliš nechtěl pustit a raději ho fauloval. Domácí hrají přesilovku.
29:13
Pazourek lehce pozlobil Hudáčka, více rušno ale bylo před kladenskou brankou po akci Šimánkovy formace. Po spolupráci celého útoku střílel Rachůnek těsně vedle.
27:49
Rob sebral pukl ve vlastním obranném pásmu, projel přes celé kluziště, ale s jeho zakončením si Orct poradil, puk chytil do rukavice.
27:18
Po levé straně se přes Malenu protáhl Hřebejk, ale střelu po lědě zastavil Orct betonem, následnou Kotaškovu ránu od modré chytil do lapačky.

Najdete na iDNES.cz