Středa 16. června 2021, svátek má Zbyněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 16. června 2021 Zbyněk

Hokejová extraliga, přestupy

Přehled změn v týmech před sezonou 2021/2022

TŘINEC
přišli odešli

Marek MAZANEC (Hradec Králové)
Martin MARINČIN (Toronto Marlies)

Nick MALÍK (Kookoo/Finsko)
Filip HAMAN (Znojmo)
Ondřej HRACHOVSKÝ (Šumperk)
Patrik HUSÁK (?)
Matěj STRÁNSKÝ (Davos)
Michael ŠPAČEK (Frolunda)
Radek VESELÝ (?)
Jakub ŠTĚPÁNEK (Grenoble)

LIBEREC
přišli odešli
Jakub KLEPIŠ (Kometa)
Jan ORDOŠ (Oskarshamn/Švédsko)
Martin FAŠKO-RUDÁŠ (B. Bystrica)
Michal IVAN (Zvolen)
T. J. MELANCON (Zvolen)
Michal BULÍŘ (Liberec)
Tomáš HANOUSEK (K. Vary)
Tomáš HAVLÍN (K. Vary)
Radovan PAVLÍK (Kometa)
Jiří PRŮŽREK (K. Vary)
Ronald KNOT (Nižněkams)
SPARTA
přišli odešli

Zdeněk DOLEŽAL (Č. Budějovice)
Ondřej MIKLIŠ (Kladno)
Filip CHLAPÍK (Lahti)
David KAŠE (Philadelphia)

Lukáš ROUSEK (Buffalo)
Matěj MACHOVSKÝ (Dinamo Riga)
Ondřej NĚMEC (Zlín)
Jan KOŠŤÁLEK (Pardubice)
Petr KALINA (Hradec Králové)
Jan PISKÁČEK (Č. Budějovice)
Jan BUCHTELE (?)
Lukáš PECH (Č. Budějovice)
Andrej KUDRNA (Litvínov)
Matúš SUKEĽ (Litvínov)
Robert ŘÍČKA (Pardubice)
David TOMÁŠEK (Chabarovsk)

MLADÁ BOLESLAV
přišli odešli
Jan DUFEK (Zlín)
Jan EBERLE (Plzeň)
Adam JÁNOŠÍK (Oskarshamn/Švédsko)
Miloš KELEMEN (Zvolen)
Andrej KOŠARIŠŤAN ((Kladno)
Pavel PÝCHA (Č. Budějovice)
Marek SCHWARZ (?)
Ondřej DLAPA (?)
Karel KLIKORKA (?)
David CIENCALA (Pardubice)
Joona JÄÄSKELÄONEN (Slovan Bratislava)
Brandon ADERSON (?)
Conor ALLEN (Č. Budějovice)
Andrej KOŠARIŠŤAN (Košice, H)
Jakub STRNAD (?)
Marek HRBAS (Litvínov)
hradec králové
přišli odešli

Henri KIVIAHO (Nové Zámky)
Petr KALINA (Sparta)
Graeme McCORMACK (Michalovce)
Christophe LALANCETTE (Michalovce)
Colton HARDGROVE (Székesfehérvár)

Marek MAZANEC (Třinec)
Dominik GRAŇÁK (Plzeň)
Jakub SKLENÁŘ (?)
Radovan PAVLÍK (Kometa)
Marek ZACHAR (Liberec)
pardubice
přišli odešli

Dominik FRODL (Plzeň)
Jan KOŠŤÁLEK (Sparta)
Dennis ROBERTSON
Robert ŘÍČKA (Sparta)
Marek HECL
David CIENCALA (M. Boleslav)

Marek ĎALOGA (Kometa)
Luboš HORKÝ(Kometa
)
Konstantin BARULIN (?)

Pavel KANTOR (Znojmo)
Tomáš LINHART (Vrchlabí)
Andrej KOSTICYN (?)
Matouš KRATOCHVÍL (Přerov)
Ondřej MACHALA (?)
Radoslav TYBOR (Vítkovice)
Michal VONDRKA (Č. Budějovice)

kometa
přišli odešli

Radovan PAVLÍK (Hradec Králové)
Marek ĎALOGA (Pardubice)
Martin DOČEKAL (Vítkovice/Plzeň)
Luboš HORKÝ(Pardubice)
Dalimil MIKYSKA (K. Vary)
Alexandre MALLET (Vítkovice)
Matěj TOMEK (Saipa)
Vladimír RÓTH (Lausanne)
Marcel HAŠČÁK (Poprad)
Andrej KOLLÁR (Nitra)
Vojtěch MOZÍK (Kunlun)
 

Michal BARINKA (?)
Jakub VALSKÝ (?)
Petr ZÁMORSKÝ (?)
Peter TRŠKA (Zlín)
Dávid BONDRA (Bratislav Capitals)
Jakub KLEPIŠ (Liberec)
Vojtěch NĚMEC (Znojmo)
Peter SCHNEIDER (Salcburk)
Karel VEJMELKA (Arizona)
Libor ZÁBRANSKÝ (Jukurit/Finsko)
Karel PLÁŠEK (Vancouver)
Olomouc
přišli odešli
Tomáš ČERNÝ (Jihlava)
Dalibor ŘEZNÍČEK (Zlín)
Martin VYRŮBALÍK (?)
Tomáš GŘEŠ (Poruba)
Plzeň
přišli odešli
Miroslav SVOBODA (Vítkovice)
Dominik GRAŇÁK (Hradec Králové)
Michal BULÍŘ (Liberec)
Jan SCHLEISS (Vítkovice)
Gustaf THORELL (Karlskoga/Švédsko)
Ludwig BLOMSTRAND (Södertäjle/Švédsko)

Dominik FRODL (Pardubice)
Matěj STŘÍTESKÝ (Litvínov)
Roman VRÁBLÍK (Č. Budějovice)
Martin DOČEKAL (Kometa)
Jan EBERLE (M. Boleslav)
Milan GULAŠ (Č. Budějovice)
Jaroslav KRACÍK (Litoměřice)
Albert MICHNÁČ (Č. Budějovice)
Lukáš ROB (Vsetín)
Miroslav INDRÁK (Vsetín)
Petr STRAKA (Litvínov)
Jakub POUR (Chicago)

Vítkovice
přišli odešli

Aleš STEZSKA (Havířov)
Jesse DUDAS (zkouška)
Karel PLÁŠIL (Č. Budějovice)
Jakub STEHLÍK (Znojmo)
Petr CHLÁN (Prostějov)
Rostislav MAROSZ (Kladno)
Radoslav TYBOR (Pardubice)
Radovan BONDRA (Zvolen)

Miroslav SBOBODA (Plzeň)
Robert ČERNÝ (?)
Lukáš DOUDERA (K. Vary)
Jaroslav KUBEŠ (Přerov)
Filip PYROCHTA (SaiPa/Finsko)
Dominik LAKATOŠ (SaiPa/Finsko)
Alexandre MALLET (Kometa)
Josef MYKISKA (?)
Jan SCHLEISS (Plzeň)
David STACH (?)
Nicolas WERBIK (?)
Jozef BALÁŽ (Nitra)
Zbyněk IRGL (?)
 
Karlovy Vary
přišli odešli

Ondřej DLAPA (M. Boleslav)
Lukáš DOUDERA (Vítkovcie)
Tomáš HANOUSEK (Liberec)
Tomáš HAVLÍN (Liberec)
Patrik MIŠKÁŘ (Litoměřice)
Jiří PRŮŽEK (Liberec)
Petr HAMALČÍK (Ústí)

Dalimil MIKYSKA (Kometa)
Daniel KOWALCZYK (Kometa)
Tomáš VILDUMETZ (Šumperk)
Petr ŠENKEŘÍK (Č. Budějovice)
Václav SKUHRAVÝ (konec kariéry)

Tomáš MIKÚŠ (Zlín)
LITVÍNOV
přišli odešli
Michal GUT (Sokolov)
Andrej KUDRNA (Sparta)
Petr STRAKA (Plzeň)
Matúš SUKEĽ (Sparta)
Matěj STŘÍTESKÝ (Plzeň)
Daniel KOLÁŘ (Jihlava)
Marek HRBAS (Litvínov)

Oskars CIBULSKIS (Dinamo Riga)
Patrik KUDLA (?)
Jan ŠČOTKA (JYP/Finsko)
Martin HANZL (Č. BUdějovice)
Samson MAHBOD (?)
Jakub PETRUŽÁLEK (?)
Lukáš VÁLEK (Litoměřice)
Jiří ŘÍHA (Vsetín)
David HONZÍK (Nitra)

Zlín
přišli odešli

Ondřej NĚMEC (Sparta)
Petr TRŠKA (Kometa)
Darek HEJCMAN (Přerov)
Tomáš MIKÚŠ (K. Vary)

David NOSEK (konec kariéry)
Dalibor ŘEZNÍČEK (Olomouc)
Jan DUFEK (M. Boleslav)
Jakub HERMAN (Přerov)
Jiří ONDRÁČEK (?)

ČESKÉ BUDĚJOVICE
přišli odešli

Jan PISKÁČEK (Sparta)
Petr ŠENKEŘÍK (K. Vary)
Roman VRÁBLÍK (Plzeň)
Jindřích ABDUL (Čerepovec)
Milna GULAŠ (Plzeň)
Martin HANZL (Litvínov)
Tomáš CHLUBNA (Jihlava)
Lukáš PECH (Sparta)
Dominik HRACHOVINA (Tappara)
Michal VONDRKA (Č. Budějovice)

Šimon KUBÍČEK (?)
Karel PLÁŠIL (Vítkovice)
Pavel PÝCHA (M. Boleslav)
René VYDARENÝ (konec kariéry)
Zdeněk DOLEŽAL (Sparta)
David GILBERT (?)
Vít CHRISTOV (Frýdek-Místek)
Vít JONÁK (Vsetín)
Martin NOVÁK (Prostějov)
Roman PŘIKRYL (Litoměřice)
Marek ČILIAK (?)

Kladno
přišli odešli

Matěj BERAN (Litoměřice)
Marek BERÁNEK (Košice)

Andrej KOŠARIŠŤAN (M. Boleslav)
Ondřej MIKLIŠ (Sparta)
Matyáš ZELINGR (Slavia)
Patrik MACHAČ (Slavia)
Rostislav MAROSZ (Vítkovice)
Adam BRÍZGALA (Poruba)
Štěpán BLÁHA (Ústí)
Luc SNUGGERUD (Bratislava Capitals)
Vsevolod SOROKIN (Chanty Mansijsk)
Tomáš GUMAN (Poruba)
Josef ZAJÍC (Prostějov)