VÝSLEDKY PLAY OFF 2001/2002
(všechny zápasy jsme sledovali on-line)

SPARTA JE MISTREM EXTRALIGY

KONEČNÝ STAV FINÁLE:
SPARTA - VÍTKOVICE 3:1
(více - ZDE)

KONEČNÝ STAV SEMIFINÁLE

SPARTA - SLAVIA 3:0
ZLÍN - VÍTKOVICE  1:3

KONEČNÝ STAV ČTVRTFINÁLOVÝCH SÉRIÍ

SPARTA - TŘINEC 4:2
ZLÍN - ZNOJMO 4:3
PARDUBICE - SLAVIA 2:4
PLZEŇ - VÍTKOVICE 2:4




VÝSLEDKY FINÁLE:

Sobota 6. dubna - 1. zápas:
Sparta - Vítkovice 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Pondělí 8. dubna - 2. zápas:

Vítkovice - Sparta 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Středa 10. dubna - 3. zápas:
Sparta - Vítkovice 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)

Pátek 12. dubna - 4. zápas:

Vítkovice - Sparta 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

 

VÝSLEDKY SEMIFINÁLE:

Pondělí 25. března - 1. zápas: 
Sparta - Slavia 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

Úterý 26. března - 1. zápas: 
Zlín - Vítkovice 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Středa 27. března - 2. zápas: 
Slavia - Sparta 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Čtvrtek 28. března - 2. zápas: 
Vítkovice - Zlín 5:1 (4:1, 1:0, 0:0)

Pátek 29. března - 3. zápas: 
Sparta - Slavia 5:1 (4:0, 1:0, 0:1)

Sobota 30. března - 3. zápas: 
Zlín - Vítkovice 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Pondělí 1. dubna - 4. zápas: 
Vítkovice - Zlín 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)



VÝSLEDKY ČTVRTFINÁLE:


Sobota 9. března - 1. zápasy:
Sparta - Třinec 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) 
Zlín - Znojmo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
 
 

Neděle 10. března - 2. zápasy:
Sparta - Třinec 6:4 (4:1, 1:2, 1:1)
Zlín - Znojmo 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

 

Pondělí 11. března - 1. zápasy:

Pardubice - Slavia 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
Plzeň - Vítkovice 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)


 
Úterý 12. března - 2. zápasy:
Pardubice - Slavia  4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Plzeň - Vítkovice 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

 

Středa 13. března - 3. zápasy:
Třinec - Sparta 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
Znojmo - Zlín 6:4 (4:1, 0:1, 2:2)

 
Čtvrtek 14. března - 4. zápasy:
Třinec - Sparta 4:3 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:0) po samostatných nájezdech
Znojmo - Zlín 5:3 (1:0, 1:3, 3:0) 

 
Pátek 15. března - 3. zápasy:
Slavia - Pardubice 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Vítkovice - Plzeň 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) 


Sobota 16. března - 4. zápasy: 
Slavia - Pardubice 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Vítkovice - Plzeň 9:1 (3:0, 4:0, 2:1) 

 
Neděle 17. března - 5. zápasy:
Sparta - Třinec 3:7 (0:3, 3:3, 0:1)
Zlín - Znojmo 6:2 (3:0, 1:1, 2:1) 
 

Pondělí 18. března - 5. zápasy:
Pardubice - Slavia 5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
Plzeň - Vítkovice 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) 


Úterý 19. března - 6. zápasy:
Třinec - Sparta 1:4 (1:0, 0:0, 0:4)
Znojmo - Zlín 2:5 (0:1, 0:2, 2:2) 
 

Středa 20. března - 6. zápasy:
Slavia - Pardubice 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Vítkovice - Plzeň 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) 


 
Čtvrtek 21. března - 7. zápas:
Zlín - Znojmo 4:3 v prodloužení (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)

 

Najdete na iDNES.cz